X بستن تبلیغات
5. Fixed

قربانی سگ به شیوه ای دلخراش برای برکت -آکا

آکاایران: در نیجریه خون سگ را روی آهن می ریزند

قربانی سگ به شیوه ای دلخراش برای برکت

,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy]

قربانی سگ به شیوه ای دلخراش برای برکت -آکاسگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,نیجریه

آکاایران: قربانی سگ به شیوه ای دلخراش برای برکت

به گزارش آکاایران: در نیجریه خون سگ را روی آهن می ریزند

اختصاصیآکا ایران:  

مردم بومی کشور نیجریه  سگ های " ابوجا " را برای برکت یافتن سال پیش روی به فجیع ترین شکل ممکن می کشند و خون سگ را روی آهن می ریزند. عکاس رویترز چندی قبل برای تعمیر خودروی خود به یک مکانیکی در نیجریه رفته بود و رسم دلخراش و عجیب این مردم را از نزدیک مشاهده کرد که آهنگران " ابوجا " در نیجریه اجرا می کردند و به قبیح ترین شکل سگ را می کشتند تا خون آن را به منظور برکت یافتن روی آهن ها بریزند .

در این مراسم آهنگران ، مکانیکها و تمام کسانی که شغل شان با آهن مرتبط است دور هم جمع می شوند و سگی را برای خدای آهن ئوگون می کشند تا کسب و کارشان رونق و برکت بگیرد . بر طبق افسانه های آفریقایی ئوگون خدای جنگ و آهن است که در هنگام باتلاقی بودن زمین با تار عنکبوتی به زمین می آید و مردم ساخت شمشیر و ابزارهای آهنی را از او یاد گرفته اند .

در این آئین برای قربانی کردن سگ روش دلخراشی وجود دارد . یکی از آهنگران با طناب دور گردن سگ را می بندد و طناب دیگری دور پاهای سگ بسته می شود و دو طرف طناب گرفته می شود . سپس فرد سوم با قمه سر سگ را از بدنش جدا می کند و خون سگ روی آهن ها ریخته می شود تا به خدای آهن احترام شود. عکاسی که شاهد این رسم قبیحانه بوده، این لحظات را ثبت کرده است. این روش قربانی کردن سگ برای علاقه مندان به سگ بسیار دلخراش و ناراحت کننده است.

,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy] ,سگ,قربانی سگ در نیجریه,حیات وحش,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار