تاریخ عرضه نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی بازی Batman شرکت تل‌تیل گیمز اعلام شد

تاریخ عرضه نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی بازی Batman شرکت تل‌تیل گیمز اعلام شد

طبق اعلام شرکت تل‌تیل گیمز نسخه دیجیتالی و فیزیکی بازی Batman آنها به ترتیب در ماه‌های اوت و سپتامبر برای کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه عرضه خواهد شد.

تاریخ عرضه دقیقی برای نسخه دیجیتالی این بازی اعلام نگردیده است اما تل‌تیل گیمز اعلام نمود که تاریخ عرضه دقیق این نسخه از بازی طی تریلری که در هفته آینده از این بازی انتشار خواهد یافت اعلام خواهد شد.
اضافه بر نسخه دیجیتالی، این بازی دارای نسخه فیزیکی نیز می‌باشد که نسخه فیزیکی آن در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور ماه) در آمریکا و در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور ماه) در اروپا عرضه خواهد شد. بازی Batman شرکت تل‌تیل گیمز بصورت اپیزودیک می‌باشد و قرار است برای آن ۵ اپیزود انتشار یابد، تاریخ‌های عرضه مشخص شده مربوط به اولین اپیزود از این ۵ اپیزود می‌باشد. در زمان در دسترس قرار گرفتن چهار اپیزود دیگر امکان دانلود آنها از طریق اینترنت وجود خواهد داشت.
نسخه فیزیکی این بازی توسط شرکت برادران وارنر برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن۳، ایکس‌باکس‌وان و ایکس‌باکس۳۶۰ ارائه خواهد شد.

شرکت تل‌تیل گیمز همچنین اعلام کرد که در تاریخ ۲۳ جولای (۲ مرداد ماه) طی همایش کامیک کان صداپیشه بروس وین یعنی آقای تروی بیکر حاضر خواهد بود و بازی نیز برروی صفحه نمایش بزرگی به نمایش در خواهد آمد و اجرا خواهد شد.

علاوه بر این شرکت تل‌تیل گیمز اعلام نمود که طی توافقی که با شرکت برادران وارنر صورت گرفته است بازی The Walking Dead Season 3 بصورت فیزیکی نیز انتشار خواهد یافت. این بازی در سال جاری ارائه خواهد شد.

نسخه‌های دیجیتالی هر دو بازی گفته شده پیش از نسخه‌های فیزیکی آنها انتشار خواهند یافت.
شرکت تل‌تیل گیمز همچنین برروی دومین فصل از سری بازی Game of Thrones و همچنین بازی معرفی نشده‌ای از شرکت مارول کار می‌کند.

۳۰۹۵۱۶۲-batman

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار