X بستن تبلیغات
5. Fixed

نکونام: نیازی نیست بازی خداحافظی بگذارند

کاپیتان پیشین تیم ملی گفت:با افتخار در کنار بزرگانی چون دایی و باقری بازی کردم.

کاپ: کاپیتان پیشین تیم ملی گفت:با افتخار در کنار بزرگانی چون دایی و باقری بازی کردم.

جواد نکونام در مراسم خداحافظی خود در یک موسسه خیریه اظهار داشت: خیلی متشکرم از حضور همه مهمانان و تشکر می کنم از این مجموعه که اجازه داد من اینجا از فوتبال خداحافظی کنم. در این مجموعه خیلی ها زحمت کشیدند و دست تک تک آنها می بوسم.

وی ادامه داد: لازم است از پرویز ابوطالب تشکر کنم که مسیر فوتبالی من را مشخص  کرد. اگر او و خانواده ام نبودند من فوتبالیست نمی شدم. با افتخار می گویم در کنار بزرگانی چون دایی و باقری بازی کردم. دایی مربی من بوده است و روزهای بسیار خوبی را با هم داشته ایم.

هافبک سابق تیم ملی درباره اینکه برای خداحافظی اش بازی خداحافظی برگزار نشد گفت: وقتی برای بزرگانی چون دایی ، باقری، مهدوی کیا و خیلی ها دیگر بازی خداحافظی نمی گذارند نیازی هم نیست برای من بازی خداحافظی بگذارند. مردم هرجا که ما را می بینند. به ما احترام می گذارند و هدیه باارزشی است. امیدوارم فوتبال مان موفق شود ما هیچ چیز از فوتبال نمی خواهیم دست تک تک عزیزان را می بوسم. باعث افتخار من است که کنار این دو بزرگوار بازی کردم و از کلیه رسانه ها هم تشکر می کنم.

نکونام خاطرنشان کرد: مطمئنم اگر بزرگانی چون دایی و باقری در هنگام حضور در امارات از فوتبال خداحافظی می کردند آنجا برای دیدار خداحافظی شان تیمی چون آرژانتین رادعوت می کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار