معماری طبقه ی اول برج ایفل را مشاهده کنید -آکا

آکاایران: زیبایی معماری برج ایفل

طبقه ی اول برج ایفل را مشاهده کنید

,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy]

معماری طبقه ی اول برج ایفل را مشاهده کنید -آکامعماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,طبقه ی اول برج ایفل,معماری مدرن

آکاایران: معماری طبقه ی اول برج ایفل را مشاهده کنید

به گزارش آکاایران: زیبایی معماری برج ایفل

اختصاصیآکا ایران: 

برج ایفل حاصل یکی از زیباترین معماری های جهان است که در شهر پاریس قرار دارد . طبقه ی اول این برج سال گذشته بازسازی و تغییراتی داشت و ظاهر آن تا حدی تغییر کرد .

,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy]

پاریس را با نام شهر نور یا عروس شهرهای جهان می شناسند و اسم های متعددی دارد . این شهر در هنگام شب درخشش زیبایی دارد و همچنین با توجه به پیشینه ادبی و فرهنگی اش این القاب را گرفته است .

,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy]

سال 2014 طبقه اول این برج زیبا دست خوش بازسازی و تغییراتی شد . غرفه های این طبقه به طور کامل زیر نظر "Agence moatti-rivière"  بازسازی شدند و تغییر و تحول اساسی را در این طبقه شاهد هستیم .

,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy]

رستوران تور 58 برج ایفل با سردر و نمای متفاوت بازسازی شد و حالا تناسب بیشتری با فضای پیرامون خود دارد . اتاق کنفرانس و سالن تجمعان این بخش نیز دیزاین و طراحی جدیدی پیدا کرد و اکنون حال و هوایی هماهنگ با شهر پاریس دارد. این سالن زیبا برای برگزاری رویدادهای مهم در شهر پاریس فضای مناسبی است .

,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy]

در این طبقه "Ferrié Pavilion" نیز بازسازی شده است .این غرفه دارای فروشگاه و رستوران است که حالا دیزاین جدیدی دارد تا بازدیدکنندگان از فضای زیبا غرفه دیدن کنند. برای استراحت ، نشستن و تماشا کردن منظره های زیبا و دیدنی شهر فضاهای جدیدی تعبیه شده است و دید بهتر و گسترده تری از شهر در دسترس بازدید کنندگان می باشد.

,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy] ,معماری,برج ایفل,معماری برج ایفل,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار