X بستن تبلیغات
5. Fixed

دولت اولاند استقلال فرانسه را پیش فروش کرده؟

به گزارش فرهنگ نیوز، محمد ایمانی در کانال تلگرام خود نوشت: این جهان کوه است و فعل ما ندا... حادثه تروریستی در شهر نیس و در روز ملی فرانسه 80 کشته و 120 مجروح بر جای گذاشت. گفته می شود فرد کامیون سوار  طی 2 کیلومتر مردم را زیر گرفته و سپس به رگبار بسته است.وقتی یک نفر بتواند چنین جنایتی بکند لابد حساب عملیات های بزرگتر مهیب تر خواهد بود.

                                                                                                                                                                                                                                        این ماجرا یک هفته پس از آن اتفاق می افتد که دولت فرانسه به سازمان منافقین -با سابفه ترور و کشتار 17 هزار ایرانی- اجازه داد نشستی با حضور برخی مقامات سابق غربی و ارتجاع عربی (از جمله رئیس سابق استخبارات سعودی) با آرزوی براندازی جمهوری اسلامی برگزار کند.

فرانسه کوچک در قلب فرانسه که سال گذشته را با رشد اقتصادی تقریبا صفر درصدی سپری کرد به اختیار دولت این کشور لانه زنبور ها و تروریست های رذل با گرایش های مختلف شده که ویژگی مشترک همه آنها ضد مقاومت و ضد ایرانی بودن است. اما اوباش و اجامر اجیر شده اگر مدتی هم فرصت تلقی شوند  یک تهدید ذاتی برای دولت حامی خود هستند.

                                                                                                                                                                                                                                        فرانسه اینک به انبار باروت وبنزین فاچاق تبدیل شده است. مهم نیست چه کسی و با چه نیتی کبریت را بکشد و در این انبارفاقد استاندارد بیندازد. مهم این است که در آن صورت انفجار قطعی است. اما مهم تر از تروریست ها ،حاشیه بزرگ از مردمی  فقیر و محروم است که در طول دهه اخیر تدریجا تبدیل به متن درحال عصیان و شورش شده اند. آنها فقط در یک روز 10 هزار اتوبوس و خودرو را در چند شهر به آتش کشیدند.

رژیم فرانسه در طول 10- 15 سال گذشته استقلال رای خود را به نوچگی و ریزه خواری آمریکا وصهیونیست ها فروخت و این اواخر به تبادل رشوه های آلوده به جنایت با برخی رژیم های مرتجع منطقه پرداخت  و اقتصاد و سیاست این کشور را به سمت فعالیت های مافیایی(نظیر حمایت از تروریست ها وگرفتن پول در ازای آن یا کاری که در مذاکرات هسته ای کرد) سوق داد.بدین ترتیب فرانسه در دهه گذشته به تدریج تبدیل به پایتخت آشوب و ترور در قلب اروپا شده است.

                                                                                                                                                                                                                                        آیا ماجرای نیس در روز ملی فرانسه دولت این کشور را به خود می آورد یا اینکه برخی ارکان آن ،استقلال رای این رژیم وبه تبع آن امنیت مردم را تماما به حامیان بزرگتر تروریسم و بی ثباتی پیش فروش کرده اند؟ملت فرانسه اکنون میوه تلخ تروریسمی را می خورند که دولت آنها با کمک دیگران در سوریه پرورش داد

                                                                                                                                                                                                                                        جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا و ناامن وضعیف شدن فرانسه ،در سر جمع خود، احتمالا به نفع آمریکا و صهیونیسم بین الملل است که اروپا را گماشته و مباشر خود می خواهند نه شریک و ،متحدی دارای استقلال رای از جمله درباره مسایل غرب آسیا و ایران. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار