دایی: یک بار برق نکونام را گرفت

سرمربی تیم نفت تهران گفت: خداحافظی این چنین جواد نکونام به رفتارهای اجتماعی ما برمی گردد.

کاپ: سرمربی تیم نفت تهران گفت:  خداحافظی این چنین جواد نکونام به رفتارهای اجتماعی ما برمی گردد.

علی دایی در مراسم خداحافظی جواد نکونام از دنیای بازی اظهار داشت: به جواد تبریک می گویم که چنین مکان مقدسی را برای خداحافظی از فوتبال انتخاب کرد. عادل حرف خوبی زد. همه چیز ما به هم می آید و خداحافظی این چنین جواد نکونام به رفتارهای اجتماعی ما برمی گردد.

وی ادامه داد: نکونام سال هاست که برای تیم ملی زحمت می کشد او سال ها در لیگ  اسپانیا بازی کرده است. من زمانی با انگیزه خاص پای تلویزیون می نشستم تا بازی اوساسونا را تماشا کنم زیرا نکونام در این تیم بازی می کرد.

سرمربی پیشین تیم ملی خاطرنشان کرد: باید می دیدید که وقتی بازیکنی در کشورهای عربی بازی می کند برایش چه کارها می کنند ما به جای اینکه پشت هم باشیم به فکر تخریب هم هستیم. آقا جواد جزو بهترین های فوتبال با ما بود. برایش آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم در زندگی شخصی اش موفق باشد می دانم اگر وارد مربیگری فوتبال شود در فوتبال هم موفق خواهد بود. امیدوارم اشتباهاتی که ما در کار خود انجام دادیم جواد انجام ندهد. او این قابلیت را دارد که مربی بزرگی شود. هیچ وقت من و جواد نکونام و دیگران دنبال این نبودیم کسی از ما تشکر کند.

دایی درباره اینکه چه خاطره ای از نکونام دارد بیان داشت: من همبازی جواد بودم. باید بگویم که یک بار برق او را گرفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار