والی زیباترین خرگوش آنگورا -آکا

آکاایران: والی خرگوش با نمک پرطرفدار

والی زیباترین خرگوش آنگورا

,تصاویر حیوانات,خرگوش,والی خرگوش,[categoriy]

والی زیباترین خرگوش آنگورا -آکاتصاویر حیوانات,خرگوش,والی خرگوش,خرگوش آنگورا,حیات وحش,دنیای حیوانات

آکاایران: والی زیباترین خرگوش آنگورا

به گزارش آکاایران: والی خرگوش با نمک پرطرفدار

اختصاصیآکا ایران: 

یک خرگوش آنگورا به نام والی (خرگوش آنگورا نوعی خرگوش با گوش‌های دراز و پشمالو است) یکی از زیباترین خرگوش های دنیاست. با والی آشنا شوید. او یک خرگوش آنگورا است که با صاحبش مالی در ماساچوست آمریکا زندگی می‌کند. والی تقریبا یک ساله است. والی در جولای 2014 به دنیا آمده است. او بیشتر از 50 هزار طرفدار در اینستاگرام دارد. می‌توانید او را بانام "والی و مالی " در اینستاگرام پیدا کنید؛ و اگر دوست داشته باشید که با او از طریق ایمیل در ارتباط باشید، ایمیل [email protected] است. خرگوش‌های آنگورا به داشتن پشم‌های نرم و مخملی معروف هستند و گفته می‌شود که حتی از کشمیر هم نرم‌تر است.

,تصاویر حیوانات,خرگوش,والی خرگوش,[categoriy] ,تصاویر حیوانات,خرگوش,والی خرگوش,[categoriy] ,تصاویر حیوانات,خرگوش,والی خرگوش,[categoriy] ,تصاویر حیوانات,خرگوش,والی خرگوش,[categoriy] ,تصاویر حیوانات,خرگوش,والی خرگوش,[categoriy] ,تصاویر حیوانات,خرگوش,والی خرگوش,[categoriy] ,تصاویر حیوانات,خرگوش,والی خرگوش,[categoriy]

مترجم: فرجی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار