‫تحقیقات پلیس جنایی در آتش سوزی مرگبار غرب تهران /یک زن و مامور آتش نشان در این حادثه مشکوک جان باختند+عکس

رکنا: تیم ویژه پلیس آگاهی تحقیقاتش را برای مشخص شدن علت اصلی حریق در بلوار پژو هنده که منجر به شهادت یک آتش نشان و مرگ پیرزن 89 ساله شد، آغاز کردند.

ساعت 1:30 بامداد امروز وقوع آتش سوزی گسترده به تیم های آتش نشانی اعلام شد. بلافاصله نیروهای سه ایستگاه آتش نشانی به همراه ایستاگه شماره سه آتش نشانی به محل حادثه رفتند.
در جریان اطفا حریق متاسفانه آتش نشان علی قانع از ایستگاه سه نجات یک مرتبه بی هوش شده و ساعتی بعد به علت شدت جراحات در بیمارستان به شهادت می رسد.
همچنین یک پیر زن 89 ساله معلول که در طبقه منفی یک(کانون آتش سوزی) زندگی می کرد نیز جانش را از دست داد.
با نجات دادن 15 نفر از ساکنان ساختمان از میان دود و آتش، کارشناسایی های اولیه نشان می داد امکان وقوع حریق عمدی وجود دارد.
در ادامه با اعلام موضوع به کلانتری جنت آباد و حضور ماموران کلانتری اهالی محب و ساختمان نیز وقوع این حریق را مشکوک اعلام کردند.
با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران او دستور تحقیقات بیشتر را صادر کرد. به همین خاطر تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه کارشناسان آتش نشانی مشغول بررسی علت آتش سوزی هستند تا در صورت مشخص شدن ایجاد حریق عمدی،متهم شناسایی و دستگیر شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار