X بستن تبلیغات
5. Fixed

دریافت حقوق‌های نجومی خیانت به مردم است/ عربستان محور شرارت

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته مرکز خراسان شمالی که در محل مصلی امام خمینی(ره) بجنورد برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: متاسفانه دریافت حقوق های نجومی در حالی انجام می شود که افرادی زیادی در جامعه نیازمند نان شب خود هستند.

وی فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار داد و گفت: مقام معظم رهبری خطاب به مسئولان تاکید کرده اند که مراقب باشند که در جمع آوری مال حرام با یکدیگر مسابقه نگذارند و اگر مسئولی در مقابل چشم مردم به صورت اشرافی زندگی کند ولو آن مال از راه حلال نیز به دست آمده باشد، بر او حرام است.

خطیب نماز جمعه بجنورد با تاکید بر اینکه دنیا طلبی و مستی در مال، انسان را از مسیر بندگی خدا دور می کند، تصریح کرد: خروج برخی از مدیران از ساده زیستی و گرایش آنان به تجمل گرایی زمینه فساد و دست درازی به بیت المال مسلمین را فراهم کرده و می کند.

امام جمعه بجنورد در ادامه به موضوع نشست منافقین و ضد انقلاب در کشور فرانسه اشاره کرد و گفت: سخنرانی سعودی ها و حمایت آنان از منافقین، اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی تلقی می شود که امیدواریم وزارت خارجه کشورمان پاسخ این گستاخی سعودی ها را بدهد.

وی در پایان خطبه های نماز جمعه امروز به هفته بهزیستی و روز مالیات اشاره کرد و با گرامیداشت این ایام، خواستار توجه مردم به موضوع حمایت از بهزیستی و پرداخت شفاف مالیات از سوی همه مشمولین مالیاتی در بخش های مختلف اقتصادی شد.

امام جمعه بجنورد گفت: بهزیستی از مراکزی است که با تحت پوشش دادن افراد نیازمند، معلول جسمی و ذهنی و... نیاز جدی به حمایت مادی و معنوی مردم، مسئولان و خیرین دارد.

وی با اشاره به روز مالیات اظهار کرد: ملتی که خواهان توسعه و پیشرفت کشور است، باید در چارچوب قانون نسبت به پرداخت مالیات خود اقدام کند.

امام جمعه بجنورد افزود: مالیات علاوه بر اینکه در اسلام وجود دارد در بسیاری از کشورهای جهان نیز مردم در راستای پیشرفت و توسعه کشورشان مالیات های مستقیم زیادی می پردازند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار