مجموعه باغ های بوچارت از جاذبه های گردشگری کانادا -آکا

آکاایران: طبیعت رویایی باغ بوچارت در ونکوور کانادا

مجموعه باغ های بوچارت از جاذبه های گردشگری کانادا

,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy]

مجموعه باغ های بوچارت از جاذبه های گردشگری کانادا -آکاکانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,مجموعه باغ های بوچارت

آکاایران: مجموعه باغ های بوچارت از جاذبه های گردشگری کانادا

به گزارش آکاایران: طبیعت رویایی باغ بوچارت در ونکوور کانادا

اختصاصیآکا ایران:  

باغ های بوچارت از جمله باغ های زیبا در ونکوور کانادا می باشد که پیش از این معدن سنگ آهک بوده است.  این معدن سنگ آهک متعلق به شخصی به نام آر. پی. بوچارت بود و بعد از تعطیل شدن معدن، این محوطه توسط جی . بوچارت ، همسر صاحب معدن تبدیل به باغ شد. کارگران معدن سنگ آهک که بیکار شده بودند ، تمام محوطه باغ را پاکسازی کردند و اولین باغ با نام سانکن به بهره داری رسید.

,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy]

در این مجموعه رویایی باغ ایتالیایی ، باغ رز ، تالاب ستاره و باغ خصوصی وجود دارد و زیستگاه خوبی برای گونه های گیاهی و انواع پرندگان می باشد . مجموعه باغ های بوچارت از جمله جاذبه های گردشگری کشور کانادا محسوب می شود که هر ساله گردشگران زیادی را جذب می کند.

,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy]

باغ های بوچارت در سال 1939 به نوه خانواده بوچارت به نام ایان راس واگذار شد. این باغ در سال 1904 میلادی در فاصله 21 کیلومتری شهر ویکتوریا تاسیس شده است و در یکصدمین سال تولدش توسط دولت کانادا به عنوان سند ملی و تاریخی به ثبت رسید.

,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy] ,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy] ,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy] ,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy] ,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy] ,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy] ,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy] ,کانادا,باغ بوچارت,دیدنی های جهان,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار