‫سرقت موتورسیکلت با نیسان وانت +عکس متهمان

رکنا: دو سارق حرفه ای که با استفاده از یک دستگاه نیسان وانت اقدام به سرقت موتور سیکلت های فاقد تجهیزات ایمنی می کردند، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابوربه رکنا گفت : در پی چند فقره سرقت موتورسیکلت درمحدوده بازار احشام شهر نیشابور تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شد.
سرهنگ"اکبر آقابیگی" افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تحقیقات گسترده ای را در این خصوص شروع و به سرنخ های در خصوص جابجایی یک دستگاه موتورسیکلت با خودرو نیسان وانت در محدوده بازار احشام دست یافتند.
وی تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده با یک سری تحقیقات پلیسی مالک خودرو نیسان را جوانی حدوداً 26 ساله است را شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر کردند.
آقابیگی عنوان داشت: متهم در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی بود که در ادامه بازجویی های علمی کارآگاهان پلیس آگاهی به شش فقره سرقت موتوسیکلت پارک شده در محدوده بازار دام با همدستی فردی 27 ساله اعتراف کرد.
وی بیان داشت: در ادامه این عملیات ماموران پلیس آگاهی همدست متهم را دستگیر و شش دستگاه موتورسیکلت مسروقه را از مخفیگاهش کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور خاطر نشان کرد: متهمان پس از بازجویی های به عمل آمده با تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار