کنکور سراسری گروه آزمایشی زبان‌های خارجی آغاز شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کنکور سراسری سال 95 از روز گذشته با رقابت داوطلبان  گروه‌های مختلف آزمایشی برگزار شد.

صبح پنج‌شنبه داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی در کنکور شرکت کردند و بعدازظهر پنج‌شنبه کنکور گروه هنر برگزار شد.

داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی نیز از صبح امروز به رقابت پرداختند و کنکور داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی نیز از بعدازظهر امروز آغاز شده است.

در گروه زبان‌های خارجی 115 هزار و 710 نفر کارت دریافت کردند که 76 هزار و 501 نفر زن و 39 هزار و 209 نفر مرد هستند یعنی 66.11 درصد زن و 33.89 درصد مرد هستند.

دفترچه آزمون اختصاصی گروه آزمایشی زبان‌های خارجی برای داوطلبان این گروه شامل یک دفترچه به نام دفترچه شماره دو است که در این دفترچه در مجموع 70 سوال اختصاصی زبان انگلیسی (برای داوطلبانی که زبان خارجی انتخابی آنان انگلیسی است)، 70 سوال اختصاصی زبان آلمانی و 70 سوال زبان فرانسه (برای داوطلبانی که زبان خارجی انتخابی آنان آلمانی یا فرانسه است) درج شده که داوطلبان باید در مدت 105 دقیقه بر حسب مورد به سوالات اختصاصی پاسخ دهند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/DHYDBI

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار