سوالات آزمون سراسری گروه علوم تجربی منتشر شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، آزمون سراسری سال 95 صبح امروز دومین روز خود را آغاز کرد و داوطلبان گروه علوم تجربی از صبح امروز به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در گروه علوم تجربی 519 هزار و 488 نفر نام نویسی کردند که 335 هزار و 924 نفر زن و 183 هزار و 564 نفر مرد هستند. به عبارت دیگر در این گروه 64.66 درصد ثبت‌نام‌کنندگان زن و 35.34 درصد مرد هستند.

دفترچه سوالات گروه علوم تجربی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

دفترچه آزمون تخصصی گروه آزمایشی علوم تجربی برای تمام داوطلبان (به جز دارندگان دیپلم بهیاری یا شاغلان به حرفه بهیاری)شامل یک دفترچه به نام دفترچه شماره دو بود، دفترچه شماره دو حاوی 170 سوال اختصاصی بوده که داوطلبان باید به 170 سوال شامل 25 سوال زمین‌شناسی، 30 سوال ریاضی، 50 سوال زیست‌شناسی، 30 سوال فیزیک و 35 سوال شیمی پاسخ می‌دادند.

دفترچه شماره سه این گروه نیز شامل تعداد 50 سوال دروس تخصصی بهیاری بود که داوطلبان دارای مدرک دیپلم بهیاری و بهیاران شاغل باید علاوه بر پاسخگویی به سوالات دفترچه شماره یک (دفترچه آزمون عمومی) و دفترچه شماره دو (دفترچه آزمون اختصاصی) به 50 سوال دروس تخصصی بهیاری مندرج در دفترچه شماره سه نیز پاسخ می‌دادند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/1WG8DZ

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار