حاشیه های ششمین روز “جشنواره فیلم فجر 94” + تصاویر

حاشیه ها و عکسهای روز ششم کاخ جشنواره

ششمین روز از سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر با نشست مطبوعاتی فیلم بادیگارد حاتمی کیا آغاز شد و حواشی زیادی را به دنبال داشت.

حاشیه های روز ششم کاخ جشنواره از نشست ها آغاز شد و حواشی این سوال حاتمی کیا از منتقد نشست که «چرا بعضی از همکاران منتقد شما اینقدر مریض هستند؟!» تا نشست فیلم بعد ادامه پیدا کرد و منتقد جلسه خاطرات نشست فیلم «موج مرده» در جشنواره و درخواست این کارگردان از منتقدان برای حمایت را یادآوری کرد. 

میلاد کی مرام که در فیلم «امکان مینا» در نقش یک خبرنگار بازی کرده است، در نشست این فیلم با اهدای شاخه گل از خبرنگاران تقدیر کرد. 

«رسوایی2» اولین فیلم این دوره بود که نشستش برگزار نشد و ده نمکی ترجیح داد نظراتش را از طریق صفحه اینستاگرامش منتشر کند. 

با وجود اینکه ساعت ارائه فیش ناهار تا 14:30 اعلام شده است، اما حدود یک ساعت قبل از آن سهمیه ناهار به پایان رسید و برخی از حاضران در نشست ها موفق به دریافت آن نشدند.

 اولین سانس روز ششم به نمایش مستند «خاطرات خانه متروک» اختصاص داشت که به دلیل نقص فنی، فیلم روی پرده نرفت. 

دبیر جشنواره از فرصت عدم نمایش این فیلم استفاده کرد و در یک نشست خصوصی با برخی از خبرنگاران از بی نظمی های کاخ جشنواره پوزش خواست و قرار شد در سالن 5 میلاد فیلم ها بصورت همزمان نمایش داده شود و تنها در اختیار برخی خبرنگاران و منتقدان باشد. 

تغییر زمان سانس های پایانی نیز از اتفاقات روز گذشته بود و اعلام شد: «با توجه به اینکه دقت لازم درباره برنامه ریزی نمایش آثار جشنواره در برج میلاد انجام نشده، این تغییرات ایجاد شده است.»

 فیلم «بارکد» از جمله فیلم های روز ششم بود که با استقبال همراه شد و برای «آب نبات چوبی» هم با وجود خروج برخی از تماشاگران از سالن، اما تشویق پایانی نشان از رضایت نسبی حاضران داشت.

 فرش قرمز «بارکد» از شلوغ ترین موارد برگزاری این مراسم طی روزهای گذشته از نظر عوامل فیلم بود.

 «کفش هایم کو؟» فیلم دیگر روز گذشته بود که مراسم فرش قرمز آن به درخواست کیومرث پوراحمد و قائم مقامی - تهیه کننده فیلم - برگزار نشد. این فیلم و بویژه بازی رضا کیانیان مورد توجه قرار گرفت.

 سانس پایانی به «وارونگی» اختصاص داشت که در ساعت یک بامداد آغاز شد و بخش هایی از ظرفیت سالن خالی بود.

 از نکات فیلم های روز ششم می توان به تشویق اصغر فرهادی در سالن هنگام اعلام اسمش توسط یکی از کارکترهای «بارکد» و تکرار یکی از دیالوگ های فیلم «جدایی نادر از سیمین» در فیلم «کفش هایم کو؟» اشاره کرد.

 «بارکد» و «آب نبات چوبی» دو فیلم روز ششم بودند که علاوه بر داشتن صحنه های کشیدن سیگار، صحنه های «کُشتن» هم در آن ها وجود داشت.

 رضا کیانیان، بهاره کیان افشار، شقایق فراهانی و سحر دولتشاهی بازیگرانی بودند که دو فیلم از آنها در روز گذشته به روی پرده رفت.

 علی مصفا، اکرم محمدی، بهمن فرمان آرا، بهرام رادان، رضا کیانیان، محمدعلی سجادی، لیلا حاتمی، کمند امیرسلیمانی، مسعود آب پرور، بهنام بهزادی، فردین خلعتبری، خسرو احمدی، عبدالله علیخانی، امیر اثباتی، اسدالله نیک نژاد، اصغر هاشمی و آهو خردمند از چهره های جدید روز ششم در کاخ جشنواره بودند که در میان آنها نوع پوشش خردمند جلب توجه می کرد.

 در این دوره برخلاف سال های قبل، شبکه های رادیویی برنامه زنده ای ویژه جشنواره ندارند و همه برنامه ها به صورت ضبط شده است که در کاخ جشنواره آماده می شود.

ابراهیم حاتمی کیا  ، ‌ کاخ جشنواره ، بازیگران در جشنواره فجرابراهیم حاتمی کیا عوامل فیلم متولد 65 ، ‌بازیگران ایرانی روی فرش قرمز ، جدیدترین عکسهای بازیگراننشست خبری عوامل فیلم متولد 65عوامل فیلم امکان مینا ، ‌عکس جدید بهنوش بختیاری ، ‌عکس جدید سحر قریشینشست خبری عوامل فیلم امکان میناعوامل فیلم تمرین برای اجرا ، ‌عکس جدید سحر قریشی ، سحر قریشی در جشنوارهعوامل فیلم تمرین برای اجراعوامل فیلم کفشهایم کو؟ ، لیلا حاتمی در جشنواره ، عکسهای بهنوش بختیاری در جشنوارهعوامل فیلم کفشهایم کو؟

 

عوامل فیلم بارکد ، بهرام رادان در جشنواره فجر ، تیپ بازیگران در جشنواره فجرعوامل فیلم بارکد روی فرش قرمزرضا کیانیان ، تیپ بازیگران در جشنواره فجر ، جشنواره فیلم فجر 94رضا کیانیان در جشنواره فجرسحر قریشی ، جشنواره فیلم فجر 94 ، ششمین روز جشنواره فیلم فجرعوامل فیلم آبنبات چوبیجشنواره فیلم فجر 94 ، حاشیه و عکس روز ششم جشنواره فیلم فجر 94

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار