طرح توسعه زایشگاه بیمارستان سلمان فارسی بوشهر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار شهرستان بوشهر پیش از ظهر جمعه در آئین افتتاح طرح توسعه زایشگاه بیمارستان سلمان فارسی اظهار داشت: سلامت یکی از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است و در این راستا طرح‌های بسیار خوبی در استان اجرا شده است.

عباس جمشیدی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های درمانی بوشهر را به صورت جدی دنبال می‌کنیم و با حمایت و همراهی مدیران تامین اجتماعی استان بوشهر شاهد تحول خوبی در زیرساخت‌های درمانی این سازمان هستیم.

رئیس بیمارستان سلمان فارسی بوشهر نیز در این این آئین اظهار داشت: با راه اندازی فضای جدید زایشگاه این بیمارستان تحولی در روش سنتی زایمان صورت خواهد گرفت و ساختمان جدید به شکلی طراحی شده که انجام زایمان در آب، زایمان فیزیولوژیک، زایمان بدون درد و نیز قابلیت همراهی خانواده زائو را دارد.  

شهریار فردود افزود: همچنین در تجهیزات پزشکی از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده شده و در افق طرح نیز قابلیت پوشش نرخ بیشتر احتمالی موالید در سال‌های آتی را نیز دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، زایشگاه جدید بیمارستان در زیربنایی به وسعت ۵۰۰ متر مربع در مدت ۱۰ ماه و با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال احداث شده و از ویژگی‌های پروژه وجود دو اتاق زایمان ویژه است که در صورت اضطرار به اتاق عمل تبدیل خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار