X بستن تبلیغات
5. Fixed

جشنواره ژیمناستیک نونهالان شمال‌غرب کشور در نیر برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس هیئت ژیمناستیک استان اردبیل ظهر جمعه در حاشیه برگزاری مسابقات این جشنواره در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: در این جشنواره نمایندگان سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل حضور دارند.

اباذر کریم نژاد افزود: این جشنواره در دو روز با حضور نونهالان برگزار شده و در طول برگزاری نیز حرکات نمایشی به صورت فردی و گروهی مورد قضاوت قرار گرفته است.

وی افزود: در حال حاضر بیش از سه هزار ژیمناست کار در استان اردبیل ساماندهی شده است و این رشته ورزشی مورد استقبال خانواده‌ها است.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان با تأکید به اینکه نبود اسپانسر و حامیان مالی مهم‌ترین موانع توسعه این رشته ورزشی است، اضافه کرد: در صورتی که بتوان حامیان مالی برای برنامه‌های این رشته ورزشی جذب کرد می‌توانیم برای توسعه ژیمناستیک اقدام کنیم.

به گفته کریم نژاد در وضعیت فعلی تمرینات این رشته ورزشی در سه باشگاه دولتی و شش باشگاه خصوصی دایر است و به دلیل اینکه ژیمناستیک پایه بسیاری از رشته‌ها است لازم است برای توسعه همه دستگاه‌ها مشارکت کنند.

گفتنی است در این جشنواره از تمامی قهرمانان سال گذشته ژیمناستیک استان و همچنین از مربیان این رشته ورزشی تجلیل به عمل آمد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار