تصادف مرگبار در محور قاین هفت کشته و دو مصدوم برجای گذاشت -آکا

1395/04/25

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها
,[categoriy]

تصادف مرگبار در محور قاین هفت کشته و دو مصدوم برجای گذاشت -آکاتصادف مرگبار در محور قاین هفت کشته و دو مصدوم برجای گذاشت -آکا

آکاایران: تصادف مرگبار در محور قاین هفت کشته و دو مصدوم برجای گذاشت

آکاایران: بیرجند- مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خراسان جنوبی از کشته شدن هفت نفر بر اثر تصادف در محور قاین- حاجی آباد خبر داد و گفت: دو نفر نیز در این حادثه دلخراش مصدوم شدند.

علی دلخروشان در گفتگو با مهر اظهارکرد: ساعت یک و ۳۴ دقیقه امروز حادثه برخورد پراید و وانت وینگل در کیلومتر ۵۱ محور قاین – حاجی آباد به مرکز پیام اورژانس قاین اعلام شد.
وی افزود: بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از قاین، حاجی آباد، اسفدن و یک آمبولانس از هلال احمر سه راهی روم به محل حادثه اعزام شدند.
به گزارش آکاایران:  وی بیان داشت: متاسفانه به دلیل شدت جراحات وارده هفت نفراز حادثه دیدگان قبل از رسیدن کارشناسان اورژانس فوت کرده بودند و دو مصدوم دیگر این حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی منتقل بیمارسنان شهداء قاین شدند
وی با بیان اینکه وضعیت یکی از مصدومین نیز وخیم گزارش شد، ادامه داد: به دلیل وخامت حال مصدوم ۲۶ ساله این حادثه بالگرد اورژانس هوایی صبح امروز به سمت قاین به پرواز درآمد و مصدوم جهت ادامه درمان به بیرجند اعزام شد.
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خراسان جنوبی از رانندگان خواست با رعایت اصول ایمنی به هنگام رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز، جان اعضای خانواده خود را در معرض خطر قرار ندهند.


خواندنی ها و دیدنی ها -

 مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار