محمود احمدی نژاد در ملارد +عکس و متن سخنرانی

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دولت های نهم و دهم عصر دیروز در مسجد جامع خامس آل عبا شهرستان ملارد سخنرانی کرد.

محمود احمدی نژاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر پنجشنبه در مراسم بازخوانی گفتمان امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری که در مسجد جامع شهر ملارد برگزار شد، با اشاره به لزوم تبیین گفتمان امام، انقلاب و مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راهی برای حرکت در مسیر کرامت و عدالت انسانی اظهار داشت: در مکتب انقلاب همه امور از انسان ها شروع می شود و به واقع کمال انسانی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی افزود:اصل عزت برای خدا است و خداوند تبارک و تعالی فرموده، انسان و بشریت صالح و عزیز است و در مکتبی که اهانت به جسد انسان متوفی جایز نیست، به روشنی می توان دریافت که کرامت انسانی از چه جایگاه برجسته ای برخوردار است.

عکس احمدی نژاد سخنرانی احمدی نژاد اخبار ملارد اخبار احمدی نژاد

رئیس جمهور سابق ایران گفت: توکل به خدا، تبعیت از رسول اکرم(ص) و حرکت در مسیر ائمه اطهار و معصومین(ع) عزت بخش و کرامت آفرین است.

احمدی نژاد عنوان کرد: واقعه کربلا از مصادیق بارز کرامت و عزت انسانی است، صحنه ای که پیکر بی جان یاران و اصحاب امام حسین(ع) توسط اسب لگدمال می شود، اما پیروزی، عزت و کرامت برای شهدای کربلا بود و این یزید و یاران سفاک او بودند که برای همیشه ذلیل تاریخ شدند.

وی افزود: در دنیای معاصر نیز این امر مصداق دارد، برخی گمان می کنند با تکیه بر انبار باروت و اسلحه می توانند به عزت برسند، اما پیروزی با ترس و حقارت، عزت مندی محسوب نمی شود.

عکس احمدی نژاد سخنرانی احمدی نژاد اخبار ملارد اخبار احمدی نژاد

احمدی نژاد گفت: برخی عزت را تنها برای خود می خواهند و دیگران را درجه دو می پندارند، اما عزت و کرامت همگانی است و باید آن را برای کل بشریت قائل شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: رژیم صهیونیستی مقابل چشم هفت میلیارد نفر جنایت می کند و این موضوع اثبات کننده این امر است که نقش رژیم اشغالگر قدس تهدید علیه بشریت است و این عین حقارت، شکست و نافی عزت مندی و کرامت است.

عکس احمدی نژاد سخنرانی احمدی نژاد اخبار ملارد اخبار احمدی نژاد

وی با اشاره به نقش خود باوری ملی در پیشرفت و توسعه جامعه عنوان کرد: دشمنان نظام، انقلاب و ملت ایران اسلامی و دیگر مسلمانان جهان، تلاش می کنند ذلت و حقارت را به ملت ها تحمیل کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: تئوریزه کردن ذلت دستورکار اصلی دشمنان نظام است، زیرا این امر در نقطه مقابل خود باوری ملی قرار دارد.

احمدی نژاد در خاتمه یادآور شد:ظلم پذیری، جامعه را از تعادل خارج می کند زیرا عزت انسان ها در چنین شرایطی پایمال می شود.

عکس احمدی نژاد سخنرانی احمدی نژاد اخبار ملارد اخبار احمدی نژاد

عکس احمدی نژاد سخنرانی احمدی نژاد اخبار ملارد اخبار احمدی نژاد

عکس احمدی نژاد سخنرانی احمدی نژاد اخبار ملارد اخبار احمدی نژاد  عکس احمدی نژاد سخنرانی احمدی نژاد اخبار ملارد اخبار احمدی نژادعکس احمدی نژاد سخنرانی احمدی نژاد اخبار ملارد اخبار احمدی نژاد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار