X بستن تبلیغات
5. Fixed

مسجد بزرگ پاریس در محکومیت حادثه «نیس» بیانیه صادر کرد

به گزارش سرویس دینی جام نیـوز، مسجد بزرگ پاریس در این بیانیه، هدف قرارگرفتن شماری از شهروندان شهر «نیس» را محکوم و این اقدام تروریستی را حمله‌ای وحشیانه و کینه‌توزانه توصیف کرد.

در این بیانیه از همه شهروندان خواسته شده که در این مصیبت وحشتناک، وحدت و انسجام خود را حفظ کنند.

مسجد بزرگ پاریس در این بیانیه همچنین اعلام کرد: حادثه تروریستی شهر «نیس» فرانسه می‌طلبد که در سراسر جهان عزای عمومی اعلام شود.

«دلیل بوبکر»، مدیر مسجد بزرگ پاریس در این بیانیه عنوان کرد: «مسجد بزرگ پاریس اندوه و ناراحتی شدید خود را نسبت به حادثه شامگاه پنجشنبه در شهر نیس ابراز کرده و این جنایت زشت و کینه‌توزانه‌ای که شهروندان را هدف قرار داد، به شدت محکوم می‌کند».

در حادثه‌ای که شامگاه پنجشنبه در جریان جشن روز ملی فرانسه در یکی از خیابان‌های شهر نیس رخ داد، راننده یک کامیون، مردمی را که در حال تماشای آتش بازی بودند، زیر گرفت که براساس آخرین آمار از سوی خبرگزاری فرانسه شمار قربانیان این حادثه به ۸۴ نفررسید.

«فرانسوا اولاند»، رئیس جمهور فرانسه بامداد امروز با تمدید وضعیت فوق‌العاده تا ۳ ماه دیگر، در اظهاراتی تلویزیونی گفت: نمی‌توان تروریستی‌بودن حمله وحشیانه نیس را انکار کرد.

ایکنا/ 222

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار