بنسون:در پرسپولیس در فرصت کم گل‌های مهمی زدم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم هندوراسی ذوب‌آهن گفت: خیلی خوشحالم از اینکه راهی تیم بزرگی چون ذوب‌آهن شدم و انگیزه زیادی برای اثبات توانایی‌های خود دارم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، یحیی گل‌محمدی در حالی نام جری بنسون را در لیست خرید خود قرار داد که محمد حسن‌زاده و کاوه رضایی جایی در لیست این مربی نداشتند و جالب اینکه برانکو ایوانکوویچ نیز تمایلی برای تمدید قرارداد بنسون نشان نداد و تمایل داشت یکی از مهاجمان جدا شده ذوب‌آهن را به خدمت بگیرد که البته این خواسته وی برآورده نشد.

چه شد که به ذوب‌آهن پیوستی؟

وقتی تیم بزرگی مثل ذوب‌آهن به من پیشنهاد داد خیلی خوشحال شدم و این فرصت خوب را برای نشان دادن توانایی‌هایم از دست نخواهم داد. از اعتماد گل‌محمدی خوشحالم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد وی را بدهم.

ناراحت نشدی از اینکه پرسپولیس تمایلی برای تمدید قراردادت نشان نداد؟

نه، این حق هر مربی است که بازیکنانش را انتخاب کند. آنچه برای من خیلی مهم بود رضایت هواداران پرسپولیس از عملکردم در این تیم است. از هواداران پرسپولیس بابت حمایت‌هایی که همیشه از من داشته‌اند تشکر می‌کنم.

تو در پرسپولیس در هر بازی که در ترکیب اصلی به میدان می‌رفتی گل می‌زدی اما باز هم برانکو تو را در ترکیب قرار نمی‌داد؟ چرا؟

دیگر به این موضوع فکر نمی‌کنم. مهم این بود که هواداران از من رضایت داشتند. در حال حاضر به این فکر می‌کنم که در ذوب‌آهن بازیکن موثری باشم و بتوانم توانایی‌های خودم را نشان دهم.

در پرسپولیس به تو فرصت کافی داده نشد تا توانایی‌های خودت را نشان دهی؟

این فرصت خیلی کم در اختیار من قرار گرفت اما فکر کنم گل‌های خیلی مهمی در پرسپولیس به ثمر رساندم. در هر صورت بابت روز‌هایی را که در پرسپولیس سپری کردم خوشحالم و از همه مجموعه این تیم تشکر می‌کنم.

* شاید خیلی‌ها منتظرند ببینند عملکرد بنسون در ذوب‌آهن چطور خواهد بود.

من به خودم اعتماد و ایمان دارم و می‌‌دانم در اینجا کارهای بزرگی انجام خواهم داد. انگیزه زیادی برای بازی در تیم بزرگ ذوب‌آهن دارم و تلاش خود را چند برابر خواهم کرد تا در این تیم موفق بوده و خیلی چیزها را ثابت کنم.

* به خاطر نیمکت‌نشینی در پرسپولیس، پیراهن تیم ملی هندوراس را از دست دادی، فکر می‌کنی برای بازی‌های مهمی که تیم ملی کشورت برای صعود به جام جهانی پیش‌رو دارد، دوباره دعوت خواهی شد؟

من همیشه به بازی در تیم ملی فکر می‌کنم و سال‌های زیادی عضو تیم ملی کشورم بوده‌ام. خوشبختانه به تیم بزرگی در آسیا آمده‌ام و اگر عملکردم در ذوب‌آهن خوب باشد حتما به تیم ملی دعوت خواهم شد.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار