اولویت بسیج دانشجویی بازتعریف کامل و دقیق از انقلاب اسلامی است

95/04/25 - 13:05

شماره: 13950425000264

نسخه چاپيارسال به دوستانhttp://fna.ir/UO261Vکپی

آدرس مورد نظر کپی شد

مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: دانشجوی بسیجی باید به یک مجاهد انقلابی تبدیل شود تا بتواند در نهایت اندیشه‌های انقلاب را برای جامعه تبیین کند.

خبرگزاری فارس: اولویت بسیج دانشجویی بازتعریف کامل و دقیق از انقلاب اسلامی است

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، مراسم افتتاحیه بیست و یکمین دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی طرح ولایت با حضور علامه محمدتقی مصباح یزدی،سردار نقدی و هزار نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های کشور ساعاتی پیش برگزار شد.
 
در ابتدای این مراسم داوود گودرزی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی با تبریک و خوش آمدگویی به دانشجویان حاضر در این دوره اظهار داشت:  اولویت بسیج دانشجویی در مرحله اول بازتعریف  کامل و دقیق از انقلاب اسلامی است.
 
گودرزی گفت: در مرحله دوم دانشجوی بسیجی باید به یک مجاهد انقلابی تبدیل شود تا بتواند در نهایت اندیشه‌های انقلاب را برای جامعه تبیین کند.

وی از دانشجویان خواست در طول این دوره به بررسی خصوصیات مجاهد انقلابی بپردازند و با تقدیر از نقش پررنگ علامه مصباح یزدی در برگزاری مداوم این دوره آموزشی اظهار داشت: باید از تمامی دست اندر کاران و خادمان و عوامل برگزاری این دوره تقدیر بعمل آید.

انتهای پیام/

http://fna.ir/UO261V

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار