اقامت رویایی در رام باغ پالاس+ تصاویر -آکا

آکاایران: معماری بی نظیر هتل اشرافی در هند

اقامت رویایی در رام باغ پالاس+ تصاویر

,رام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,[categoriy]

اقامت رویایی در رام باغ پالاس+ تصاویر -آکارام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,معماری مدرن,دیدنی های جهان

آکاایران: اقامت رویایی در رام باغ پالاس+ تصاویر

به گزارش آکاایران: معماری بی نظیر هتل اشرافی در هند

اختصاصیآکا ایران:  

رام باغ پالاس با معماری مجلل، دیوارهای طلاکاری شده، سالن های زیبا با سنگ های قیمتی و کمیاب یکی از بهترین اقامت گاههای هند برای گردشگران و مسافران می باشد. این هتل زیبا و لوکس در سال 2014 در فهرست 50 هتل نخست برتر تروال اند لژر قرار گرفته است. در این هتل رویایی مهارجه های ثروتمند اقامت داشته اند که جذابیت زیادی دارد. رام باغ پالاس یک هتل 5 ستاره در هند است که در کنار دیگر هتل های لوکس کلاسیک قرار می گیرد. در این هتل 79 اتاق مجلل و اشرافی دیده می شود که نمای حیرت انگیزی به باغ دارند. جیپور با نام شهر صورتی هم شهرت دارد زیرا تمام ساختمان این شهر به این رنگ است. هتل رام باغ پالاس دارای امکاناتی چون فیل سواری در باغ، رستوران، سالن ورزشی، استخر، زمین تنیس اختصاصی، آبگرم، اینترنت و ... می باشد. البته مهمانان در فاصله نزدیکی به زمین گلف، پیاده روی طبیعت، سوارکاری و ... دسترسی خواهند داشت.

,رام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,[categoriy] ,رام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,[categoriy] ,رام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,[categoriy] ,رام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,[categoriy] ,رام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,[categoriy] ,رام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,[categoriy] ,رام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,[categoriy] ,رام باغ پالاس,هتل اشرافی در هند,هند,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار