X بستن تبلیغات
5. Fixed

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی با وزیر ارتباطات دیدار کرد

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: فعالیت‌های ضد دین تلگرام و شبکه‌های اجتماعی به حد بحران رسیده است.

خبرگزاری تسنیم: به‌ نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این‌که مردم شما را نه به‌عنوان وزیر در پست وزارت، بلکه به‌عنوان یک فرد متدین می‌شناسند، اظهار داشت: برحسب سوابق درخشان حضرت‌عالی و سوابق فکری که شما در بین افراد متدین دارید، متدینین توقعشان از شما بالا است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی با بیان اینکه در حوزه ارتباطات، شرکت‌های بزرگ به‌دنبال منافع خود هستند، عنوان کرد: پشت این شرکت‌ها نیز کسانی هستند که اگر در این حوزه به نتیجه نرسند، سرمایه خود را خارج می‌کنند، یعنی از تسهیلات وزارت ارتباطات وام می‌گیرند و می‌برند جای دیگر هزینه می‌کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: امروز از رشته‌های تحصیلی مختلف وارد این حوزه می‌شوند، مشکل ما، بیکار شدن نیروهای نخبه در این حوزه است زیرا وقتی بیکار شدند ضربه بزرگی بر پیکر آنان وارد می‌شود.

وی با تأکید بر اهمیت به‌کارگیری نخبگان در حوزه‌های مختلف به‌ویژه حوزه ارتباطات، خاطرنشان کرد: اگر این قشر بااستعداد را به اشتغال برسانید، بسیار ارزشمند است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی به وضعیت شبکه‌های اجتماعی در کشور اشاره و بیان کرد: قصه تلگرام و شبکه‌هایی که از خارج کشور در داخل فعالیت می‌کنند، موضوعی است که جزو وظایف شورای عالی فضای مجازی است اما کلید کار در دست شماست؛ با این‌که مسئولیت قانونی با شما نیست اما این توقع از شما وجود دارد.

وی تصریح کرد: وضعیت این شبکه که در داخل فعالیت می‌کنند، به نقطه بحرانی رسیده به‌گونه‌ای که برای افراد متدین قابل‌تحمل نیست؛ کسانی که کوچک‌ترین علاقه‌ای به دین و سیدالشهدا دارند، در برابر تهاجماتی که به دین و مباحث اعتقادی صورت می‌گیرد، آزرده شده‌اند.

آیت‌الله علم‌الهدی بابیان این‌که در شبکه‌های اجتماعی، بی‌باکانه مبانی اعتقادی و دینی را مورد هجوم قرار می‌دهند، افزود: به‌عنوان یک اقدام مسئولانه به نحوی مسئله شبکه‌های خارجی را حل کنید، چه شورای عالی فضای مجازی پای‌کار بیاید و چه نیاید، شما این کار را انجام دهید.

وی یادآور شد: توقعی که از شما وجود دارد نه به‌عنوان یک وزیر ارتباطات بلکه از شخص شما به‌عنوان یک فرد از تبار متدینین این توقع وجود دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار