X بستن تبلیغات
5. Fixed

خصوصی‌سازی گروه بهمن با استقبال شرکای خارجی مواجه خواهد شد

پانزدهیمن نمایشگاه خودرو شیراز (۱۸) خصوصی‌سازی گروه بهمن با استقبال شرکای خارجی مواجه خواهد شد

عصر خودرو- مدیرعامل بهمن دیزل گفت: بیش از ۳۰ درصد از برنامه پیش‌بینی‌شده برای سال جاری را محقق کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، میر حکیم حسینی در حاشیه نمایشگاه خودرو شیراز گفت: سال گذشته 3600 دستگاه از محصولات ایسوزو به فروش رسید و امسال این عدد با حدود 30درصد افزایش به 4500 دستگاه خواهد رسید.
وی همچنین از کامیونت 26 تن به‌عنوان محصول جدید این شرکت برای سال جاری نام برد و افزود: درصورتی‌که مشکلی پیش نیاید می‌توانیم شاهد عرضه محصول جدید این شرکت به بازار باشیم.
حسینی در بخش دیگری از سخنان خود نیز درباره برگزاری نمایشگاه‌های خودرو در شهرستان‌ها نیز گفت: نمی‌توان از همه مردم انتظار داشت برای آشنایی با محصولات جدید خودروسازان به پایتخت سفر کنند به همین دلیل برگزاری نمایشگاه‌های خودرو در شهرهای مختلف می‌تواند برای خرید و مقایسه خودروهای برای خانواده‌ای ساکن در شهرستان‌ها بسیار مفید باشد.
وی ادامه داد: اما شرکت‌های برگزارکننده نیز باید توجه کنند تعداد زیاد نمایشگاه‌ها در طول سال مشکلات مالی زیادی را برای شرکت‌ها ایجاد می‌کند لذا می‌بایست شرایط مناسبی فراهم شود تا بتوانیم شاهد نمایشگاه‌هایی با حضور تمامی فعالان بازار خودرو داشته باشیم.
مدیرعامل بهمن دیزل در ارتباط واگذاری سهام گروه بهمن به کنسرسیوم ویسمن موتور نیز گفت: شرکت‌های خصوصی معمولاً برنامه‌های مدون‌تری نسبت به شرکت‌های دولتی دارند. همچنین شیوه تصمیم‌گیری و سرعت عمل نیز در شرکت‌های خصوصی بسیار مناسب‌تر است، موضوعی که به‌طور حتم شرکای تجاری خارجی و داخلی گروه بهمن نیز از آن استقبال خواهند کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار