معماری بی نظیر ساختمانی در اسپانیا -آکا

آکاایران: خانه ای مدرن به سبک مینی مالیست

معماری بی نظیر ساختمانی در اسپانیا

,سبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,[categoriy]

معماری بی نظیر ساختمانی در اسپانیا -آکاسبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,معماری مدرن,خانه مدرن,خانه ای مدرن در اسپانیا

آکاایران: معماری بی نظیر ساختمانی در اسپانیا

به گزارش آکاایران: خانه ای مدرن به سبک مینی مالیست

اختصاصیآکا ایران: 

ساختمان مدرن و لوکسی به سبک مینی مالیست در کشور اسپانیا ساخته شده است که بسیار زیبا و خیره کننده است. خطوط تمیز و شکل های هندسی به کار رفته در معماری آن را به اثری موفق در این کشور تبدیل کرده است.

,سبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,[categoriy]

این خانه مدرن و لوکس در شهر مادرید اسپانیا بنا شده است و دارای 5 اتاق خواب، 5 حمام و 6 سرویس بهداشتی می باشد. علاوه بر آن دارای آشپزخانه، اتاق ناهارخوری، اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی، اتاق کار و ... می باشد.

,سبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,[categoriy] ,سبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,[categoriy] ,سبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,[categoriy] ,سبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,[categoriy] ,سبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,[categoriy] ,سبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,[categoriy] ,سبک مینی مالیست,معماری سبک مینی مالیست,معماری,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار