۵۴ درصد کنکوری‌های شهرستان دیر در رشته علوم تجربی هستند

احمد عبدالله زاده در بازدید از رقابت شرکت‌کنندگان در گروه‌های آزمایشی علوم تجربی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کنکور سراسری سال ۹۵ با رقابت ۶۱۲ داوطلب در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر و زبان خارجه از روز پنجشنبه آغاز شد.

وی با اشاره به آمار شرکت‌کنندگان به تفکیک در گروه‌های پنج گانه آزمایشی خاطرنشان کرد: در گروه آزمایشی ریاضی ۱۵ خانم و ۹۵ داوطلب آقا، در گروه آزمایشی علوم تجربی تعداد ۲۶۰ داوطلب خانم و ۷۱ داوطلب آقا، در گروه آزمایشی انسانی تعداد ۵۸ داوطلب خانم و ۲۰ داوطلب آقا، در گروه آزمایشی هنر ۳۲ داوطلب و در گروه آزمایشی زبان نیز ۶۱ داوطلب شرکت کرده اند.

مدیر آموزش و پرورش دیر اظهار داشت: کنکور سراسری سال ۹۵ با شرکت ۶۱۲ داوطلب که از این تعداد ۳۹۷ نفر آن زن و ۲۱۵ نفر آن مرد هستند، در حال برگزاری است که از این تعداد بیشترین شرکت کنندگان در رشته علوم تجربی با ۳۳۱و کمترین آن در رشته هنر با ۳۲ نفر است.

عبدالله زاده ضمن آرزوی موفقیت برای دانش‌آموزان گفت: امیدواریم دانش‌آموزان با کسب رتبه‌های خوب بتوانند در سطح استان و کشور بدرخشند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار