Xبستن تبلیغات

رتبه دانش‌آموزان دیری در کنکور سراسری بهبود می‌یابد

به گزارش خبرنگار مهر، حمزه اعتماد صبح جمعه در بازدید از حوزه‌های کنکور سراسری در دیر، ضمن تقدیر از عوامل اجرایی، برگزارکنندگان و سایر دستگاه‌های اجرایی که شرایط برگزاری مطلوب آزمون را در شهرستان فراهم کرده‌اند، گفت: دانش‌آموزان دیری از استعدادهای بالقوه‌ای برخوردارند هستند و هم اکنون نیز بسیاری از جوانان این شهرستان در دانشگاه‌های معتبر علمی کشور مشغول به تحصیل هستند.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان کنکور سراسری اظهار داشت: با توجه به سوابق قبولی شرکت کنندگان در سال‌های قبل انتظار می‌رود امسال شاهد قبولی چشمگیر داوطلبان شهرستان دیر در این رقابت علمی بزرگ باشیم.

فرماندار دیر افزود: کنکور سراسری سال جاری از روز پنجشنبه و با رقابت شرکت‌کنندگان در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی آغاز شد و صبح امروز نیز شرکت کنندگان گروه های آزمایشی علوم تجربی و زبان‌های خارجی با هم رقابت می‌کنند.

اعتماد اظهار داشت: برای برگزاری این کنکور ۲ حوزه امتحانی با امکانات لازم در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان دیر افزود: دانش آموزان شهرستان دیر همواره در کنکورهای مختلف خوش درخشیده‌اند به‌طوری‌که سال گذشته ۱۱ دانش آموزی دیری رتبه زیر هزار را کسب کرده‌اند و لذا امیدواریم در کنکور امسال رتبه‌های تک‌رقمی نیز در بین داوطلبان دیری وجود داشته باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار