رتبه دانش‌آموزان دیری در کنکور سراسری بهبود می‌یابد

به گزارش خبرنگار مهر، حمزه اعتماد صبح جمعه در بازدید از حوزه‌های کنکور سراسری در دیر، ضمن تقدیر از عوامل اجرایی، برگزارکنندگان و سایر دستگاه‌های اجرایی که شرایط برگزاری مطلوب آزمون را در شهرستان فراهم کرده‌اند، گفت: دانش‌آموزان دیری از استعدادهای بالقوه‌ای برخوردارند هستند و هم اکنون نیز بسیاری از جوانان این شهرستان در دانشگاه‌های معتبر علمی کشور مشغول به تحصیل هستند.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان کنکور سراسری اظهار داشت: با توجه به سوابق قبولی شرکت کنندگان در سال‌های قبل انتظار می‌رود امسال شاهد قبولی چشمگیر داوطلبان شهرستان دیر در این رقابت علمی بزرگ باشیم.

فرماندار دیر افزود: کنکور سراسری سال جاری از روز پنجشنبه و با رقابت شرکت‌کنندگان در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی آغاز شد و صبح امروز نیز شرکت کنندگان گروه های آزمایشی علوم تجربی و زبان‌های خارجی با هم رقابت می‌کنند.

اعتماد اظهار داشت: برای برگزاری این کنکور ۲ حوزه امتحانی با امکانات لازم در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان دیر افزود: دانش آموزان شهرستان دیر همواره در کنکورهای مختلف خوش درخشیده‌اند به‌طوری‌که سال گذشته ۱۱ دانش آموزی دیری رتبه زیر هزار را کسب کرده‌اند و لذا امیدواریم در کنکور امسال رتبه‌های تک‌رقمی نیز در بین داوطلبان دیری وجود داشته باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار