X بستن تبلیغات
5. Fixed

کشف بیش از ۹ کیلوگرم تریاک و دستگیری ۳ نفر در آبدانان

ابراهیم سبزواری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: عصر امروز نیروی انتظامی شهرستان در یک عملیات غافلگیرانه در گردنه ایست بازرسی کبیرکوه، مقدار چهار کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

وی افزود: در این عملیات، دو نفر از عاملین پخش مواد افیونی که قصد ورود و توزیع مواد مخدر به شهرستان را داشتند دستگیر و با قرار قانونی بازداشت، روانه زندان شدند.

وی تصریح کرد: روز گذشته نیز در یک عملیات رصد اطلاعاتی با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروی انتظامی شهرستان، مقدار پنج کیلو و ۱۴۱ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در بخش کلات مورموری از توابع شهرستان آبدانان کشف و در این خصوص یکی دیگر از عاملین مواد مخدر دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی با قرار قانونی بازداشت، روانه زندان شد.

سبزواری تصریح کرد: طی دو روز اخیر مقدار ۹ کیلو و ۳۴۱ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شده و سه نفر از عاملین مواد مخدر دستگیر شدند.

وی بیان کرد: دستگاه قضایی با جدیت و قاطعیت با عاملین توزیع عمده و خورده فروش مواد مخدر در شهرستان برخورد قانونی خواهد داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار