فروش کامیونت و مینی بوس "هیو&a

پانزدهیمن نمایشگاه خودرو شیراز (۱۶) فروش کامیونت و مینی بوس "هیوندای" با تخفیف ویژه

عصر خودرو- شرکت سروش دیزل نماینده انحصاری کامیونت و مینی بوس هیوندای در ایران با سه محصول کامیونت ۶ تن ، ۸ تن و مینی بوس۱۶+۱نفره حضور پررنگی را در فضای باز پانزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز به نمایش گذاشته است.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، سروش دیزل با نمایندگی محمدی شیراز این سه محصول را با تخفیف ویژه به مشتریان عرضه می کند به گونه ای که کامیونت 6تن هیوندای که 106.5 میلیون تومان قیمت دارد در شرایط فروش ویژه این نمایشگاه با قیمت 102.5 میلیون تومان عرضه می شود.کامیونت 8 تن هیوندای در نسخه فول آپشن با تخفیف 4 میلیون تومانی با قیمت 117 میلیون تومان به مشتریان عرضه می شود و مینی بوس این برند معتبر کره ای نیز 175 میلیون تومان قیمت دارد.کامیونت 6تن هیوندای با موعد تحویل فوری امکان خرید به صورت اقساطی با پیش پرداخت 32.7 تا 35.9 میلیون تومان را دارد و مشتریان می توانند مابقی قیمت این کامیونت را طی 12 تا 60 ماه با اقساط ماهیانه 1.9 تا 6.9 میلیون تومان بپردازند. مدل 8 تن نیز با پیش پرداخت های 37 تا 40.7 میلیون تومان قابل خریداری است و مابقی قیمت نیز طی 12 تا 60 قسط ماهیانه 2.2 تا 7.8 میلیون توان قابل پرداخت است.موعد تحویل کامیونت های هیوندای به صورت فوری است . کامیونت های هیوندای با مجوز نصب 15نوع کاربری به پیشرانه 3.9 لیتری توربودیزل با حداکثر توان 140 اسب بخار مجهز شده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار