برخورد دو سواری پژو 6 نفر را به کام مرگ کشاند

سخنگوی سازمان امداد و نجات: برخورد دو سواری پژو ۶ نفر را به کام مرگ کشاند

عصر خودرو- سخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد دو سواری پژو پارس و ۴۰۵ در محور برخوار به اردستان خبر داد و گفت: براثر این حادثه ۶ مسافر جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از فارس، سیدمصطفی مرتضوی  با اشاره به وقوع زمین‌لرزه 4.3 ریشتری در 14 کیلومتری بولداجی در چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: این زمین‌لرزه شب گذشته در عمق 10 کیلومتری زمین به وقوع پیوسته که براساس بررسی‌های تیم‌های ارزیابی خوشبختانه این حادثه خسارات جانی و مالی به همراه نداشت.

مرتضوی در ادامه افزود: برخورد سواری پژو پارس با 405 در محور برخوار به اردستان ساعت 21 و 30 دقیقه شب گذشته سبب وقوع حادثه برای 8 مسافر شد.

سخنگوی سازمان امداد و نجات با بیان اینکه این حاثه سه کیلومتر بعد از شهرک صنعتی کمشچه در اصفهان به وقوع پیوسته است خاطرنشان کرد: متاسفانه 6 مسافر در این تصادف جان خود را از دست دادند و دو نفر نیز به شدت مصدوم شده که به نزدیک‌ترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار