پاسخ وزارت خارجه به موضع گیری فرانسه درباره گروهک منافقین

پاسخ وزارت خارجه به موضع گیری فرانسه درباره گروهک منافقین یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه به موضع گیری وزارت امور خارجه فرانسه درباره گروهک منافقین پاسخ داد.

یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه به موضع گیری وزارت امور خارجه فرانسه درباره گروهک منافقین پاسخ داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا،  با توجه به موضع گیری سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه در تاریخ 23 تیرماه ،یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به سوالی در مورد موضعگیری مذکور اظهار کرد: تروریست و خشونت طلب خواندن گروهک منافقین و اشاره به رفتار فرقه گرایانه آنها به تنهایی کافی نیست.
وی یادآور شد: این موضع فرانسه در حالی است که در سال های اخیر همواره فرانسوی ها خود را یکی از قربانیان اروپایی اقدامات تروریستی گروه های تکفیری مورد حمایت برخی کشورهای مرتجع و پدران و حامیان القاعده و داعش می دانند و بر مقابله با تروریسم و گروه های افراطی تاکید کرده اند.
پاریس پایتخت فرانسه روز شنبه هفته جاری میزبان تعدادی از اعضای گروهک منافقین بود که به دنبال آن ایران نیز سفیر این کشور را به وزارت خارجه فرا خوانده و اعتراض شدیدی را تسلیم وی کرد.
سفیرفرانسه در تهران نیز با اعلام این موضوع که دولت فرانسه با این گروهک تروریستی هیچ گونه ارتباطی ندارد و آن را به رسمیت نمی شناسد بیان کرد:«مراتب اعتراض جمهوری اسلامی ایران را در اسرع وقت به مقامات فرانسوی منتقل خواهد کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار