آتش‌نشان جان داد، پیرزن تهرانی زنده از آتش بیرون نیامد

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،  اظهار داشت: ساعت 1:25 بامداد آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان مسکونی واقع در بلوار لاله شرقی، خیابان پژوهنده به سامانه 125 اعلام و 4 ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: در زیرزمین یک واحد مسکونی سه طبقه یک واحد 70 متری دچار حریق شده و کاملاً شعله ور و دود زیادی طبقات بالایی را فراگرفته بود و ساکنان در وضعیت ناایمنی محبوس بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش نشان‌ها با آغاز عملیات خود موفق شدند 15 نفر از ساکنان را به سلامت از ساختمان خارج کنند اما یک نفر از ساکنان در زیرزمین گرفتار شده بود که گروهی دیگر از آتش‌نشان‌ها برای نجات وی وارد عملیات شدند. 

وی افزود: در جریان این عملیات یکی از آتش‌نشان‌ها به نام علی قانع ناگهان نقش بر زمین و تحویل عوامل اورژانس شد. در ادامه آتش‌نشان‌ها موفق شدند یک خانم 85 ساله که دارای معلولیت حرکتی بود را پیدا کرده و به عوامل اورژانس تحویل دهند که در نهایت مشخص شد وی جان خود را از دست داده است. ساعتی بعد نیز اعلام شد آتش‌نشان منتقل شده به مرکز درمانی نیز به شهادت رسیده است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار