هزینه‌های درمان بیمه‌شدگان تامین اجتماعی استان بوشهر ۳ برابر شد

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم پورحکیمی صبح جمعه در نشست با فرماندار بوشهر با اشاره به جایگاه درمان تامین اجتماعی استان اظهار داشت: در سال گذشته ۲۶۴ میلیارد تومان هزینه درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته و می‌توان گفت در سه سال گذشته این رقم سه برابر شده است.

وی افزود: رشد ۱۸ درصدی مراجعه کنندگان به مراکز درمانی تامین اجتماعی در سال گذشته گویای اقبال عمومی به خدمات درمانی تامین اجتماعی است و این میزان رشد مراجعه کننده وظیفه و مسئولیت ما را در ارائه خدمات شایسته به بیمه شدگان دو چندان کرده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر اضافه کرد: بیمارستان سلمان فارسی به‌عنوان بزرگترین مرکز درمانی تامین اجتماعی استان با ضریب اشغال تخت ۱۱۸ درصدی با این شاخص در صدر بیمارستان‌های تامین اجتماعی قرار دارد که امیدواریم با ارائه خدمات مناسب و در شأن بیمه شدگان توانسته باشیم رضایت‌مندی آنان را فراهم کرده باشیم.

پورحکیمی رویکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان را استفاده حداکثری از پتانسیل‌های موجود سازمان دانست و گفت: با برنامه‌ریزی جامع و هدفمند به‌دنبال تاثیرگذاری قوی و مثبت در ارائه خدمات درمانی به مردم استان هستیم و از حداکثر توان و ظرفیت مجموعه کاری خود در راستای رسیدن به این هدف استفاده خواهیم کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار