۵۷۵ میلیارد تومان در تامین اجتماعی استان بوشهر هزینه شد

به گزارش خبرنگار مهر، یونس خسروانی صبح جمعه در نشست با فرماندار بوشهر، مهمترین وظایف دولت‌ها را امنیت و رفاه دانست و اظهار داشت: حاکمیتی می‌تواند موفق باشد که امنیت و رفاه اجتماعی را برای آحاد جامعه فراهم کند و مردم آن جامعه از این حیث دغدغه‌ای نداشته باشند.

وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی به‌عنوان یک سازمان تاثیرگذار با استقلال مالی و اداری در سه حوزه درمان، بیمه ای و سرمایه گذاری توانسته است در تمامی بخش های تولید امنیت رفاهی نقش اساسی ایفا کند.

خسروانی افزود: سازمان تامین اجتماعی به‌عنوان بزرگترین سازمان بیمه‌گر نقش اساسی در امنیت رفاهی و اجتماعی دارد و با رسالت عظیمی که این سازمان بر دوش می‌کشد نیازمند کمک و همراهی همه دستگاه‌ها است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: در سال گذشته بالغ بر ۵۷۵ میلیارد تومان در دو بخش بیمه‌ای و درمان تامین اجتماعی استان هزینه شد.

وی اضافه کرد: از این رقم ۳۱۱ میلیارد تومان در حوزه بیمه‌ای و ۲۶۴ میلیارد تومان در حوزه درمانی در راستای ارائه خدمت شایسته به بیمه شدگان بوده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار