X بستن تبلیغات
5. Fixed

درمان شاهین در بیمارستان ابوظبی -آکا

آکاایران: قیمت بالای درمان و نگهداری شاهین در مناطق عرب نشین

درمان شاهین در بیمارستان ابوظبی

,بیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,[categoriy]

درمان شاهین در بیمارستان ابوظبی -آکابیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,شاهین

آکاایران: درمان شاهین در بیمارستان ابوظبی

به گزارش آکاایران: قیمت بالای درمان و نگهداری شاهین در مناطق عرب نشین

اختصاصیآکا ایران:  

اعراب بر طبق یک سنت باستانی سعی می کنند شاهین ها را اهلی کنند و این پرنده را پرورش می دهند. البته در مناطق عرب نشین شاهین به منزله قدرت و ثروت می باشد . در فرهنگ عرب شاهین را پرنده معنوی می دانند که می تواند با خدا رابطه داشته باشد ، به همین خاطر این پرنده در این مناطق قیمت بسیار بالایی دارد و برای خرید شاهین در بازار محلی باید قیمت 50 هزار دلار پرداخت کنید و برای پرورش آن سالانه 3000 تا 5000 دلار خرج  کنید.

,بیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,[categoriy]

افراد اشرافی و ثروتمند در ابوظبی این پرنده را در خانه هایشان اهلی می کنند و بالاخره در سال 1999 برای درمان و سلامت شاهین بیمارستان شاهین را راه اندازی کردند . در این بیمارستان بیماری های شاهین و پرندگان درمان و مطالعات زیادی در این زمینه انجام می شود. عموم مردم می توانند از این بیمارستان استفاده کنند و پرندگان شان را برای مداوا به بیمارستان شاهین ببرند . البته گردشگران ابوظبی نیز می توانند از اتاق های لوکس مخصوص نگهداری شاهین و نمایشگاه شاهین بازدید کنند. این بیمارستان اکنون بزرگترین بیمارستان نگهداری و درمان پرندگان در جهان است که 70 نفر در آن مشغول به کار هستند و در طول هر سال تعداد 6000 تا 8000 شاهین در بیمارستان مداوا می شود .

,بیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,[categoriy] ,بیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,[categoriy] ,بیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,[categoriy] ,بیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,[categoriy] ,بیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,[categoriy] ,بیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,[categoriy] ,بیمارستان شاهین ابوظبی,حیات وحش,دنیای حیوانات,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار