پاسخ منصوریان به منتقدان استقلال

سرمربی استقلال می گوید بازی ساده ای در لیگ برتر وجود ندارد.

خبرآنلاین: سرمربی استقلال می گوید بازی ساده ای در لیگ برتر وجود ندارد.

علیرضا منضوریان سرمربی استقلال درباره مراسم قرعه کشی لیگ برتر به خبرورزشی می گوید: «من به آقای تاج و سازمان لیگ تبریک می گویم. هر سال پیشرفت را می بینم. امسال برنامه ریزی کامل تر و بهتر بود. برنامه یک سال کامل را به ما دادند. الان ما پلن یک سال را کاملا آماده داریم. می دانیم چه روزی باید چه تمرینی انجام بدهیم.

 همه چیز را پیش بینی کرده ایم و این خوب است که طبق برنامه می توانیم جلو برویم.» او درباره واکنش ها به خوش شانس بودن استقلال در فضای مجازی توضیح می دهد: «اصلا بازی آسان و ساده وجود ندارد. معتقدم در نیم فصل اول هفته های سختی خواهیم داشت. ببیند ما در هفته دوم باید با استقلال خوزستان بازی کنیم، آن هم در گرمای اهواز.

در هفته اول هم باید با تیم سابق خودم نفت تهران بازی کنیم. این بازی سخت است. هم من نفتی ها را می شناسم و هم آنها من را. البته ما یک خوش شانسی در این قرعه کشی آوردیم.» او ادامه می دهد: «در نیم فصل اول ما با ماشین سازی در تهران بازی داریم و پس از آن در آزادی به مصاف پرسپولیس می رویم.

 این دو بازی تمام شد در اصفهان با ذوب آهن بازی خواهیم داشت. البته در نیم فصل دوم همه چیز برعکس می شود. ما باید به تبریز برویم و بعد از بازی با ماشین سازی به تهران بیائیم. ولی خوش شانسی ما بیشتر به خاطر هفته آخر لیگ برتر است. این خیلی مهم بود که در خانه بازی کنیم و خدا را شکر چنین اتفاقی افتاد. ما هفته آخر باید در آزادی به میدان برویم. در مجموعه قرعه کشی برای ما خوب بود.»

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار