X بستن تبلیغات
5. Fixed

رایانه‌های داعش پر از فیلم‌های غیراخلاقی است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، وی که با نشریه 'بیلد' آلمان سخن می گفت، افزود: این امر موضع متضاد این گروه را نشان می دهد که برای کسانی که این فیلم ها را مشاهده کنند حکم شلاق را اجرا می کنند در حالی که رایانه های خود آنها مملو از اینگونه فیلم های غیر اخلاقی است.

مایکل فلین اضافه کرد: شواهد نشان می دهد که جنگجویان این گروه ها به مشاهده فیلم های مستهجن اعتیاد دارند همانطور که پیش از این نیز مقدار زیادی مواد مخدر و فیلم های مستهجن از مخفیگاه های اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده در پاکستان بدست آمده بود.

در همین راستا بوریس جانسون شهردار سابق لندن نیز پیش از این گفته بود که اعضای انگلیسی شرکت کننده در صفوف گروه داعش، تماشاگر این فیلم ها بوده اند.

برخی تحلیلگران معتقدند که شرایط خاص زندگی این افراد در محیط های بسته و تحت محاصره، آنها را به تماشای اینگونه فیلم ها کشانده است بطوری که حجم گسترده ای از اینگونه فیلم ها در کنار فیلم های مربوط به اعدام های وحشیانه در رایانه های آنها به چشم می خورد.

گروه تروریستی داعش طی ماههای اخیر شدیدا از نظر نظامی شکست خورده و شواهد نشان می دهد که این گروه از نظر اخلاقی نیز بشدت سقوط کرده است. 

این امر نشان می دهد که اعضای این گروه افرادی هوسباز و دچار مشکلات روانی هستند که در کشورهای سوریه و عراق به اقدامات جنایتکارانه و اعدام های وحشیانه مبادرت می ورزند که با هیچ آیین و مذهبی بخصوص دین مبین اسلام همخوانی ندارد.

این در حالی است که فرماندهان داعش با برافراشتن پرچم اسلام و ادعای اجرای احکام الهی به جذب افراد ساده لوح از کشورهای مختلف جهان اقدام می کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار