مایکروسافت باندل Gears of War 4 کنسول ایکس‌باکس‌وان‌اس را معرفی کرد

مایکروسافت باندل Gears of War 4 کنسول ایکس‌باکس‌وان‌اس را معرفی کرد

شرکت مایکروسافت باندل Gears of War 4 کنسول ایکس‌باکس‌وان‌اس را معرفی کرد که پیش از آن شایعاتی در مورد آنها منتشر شده بود. این کنسول ۲ ترابایت فضا برروی هارد داشته و در کنار رنگ قرمز کنسول شاهد حضور نشان Crimson Omen برروی آن هستیم.

کنترلر این کنسول دارای طرحی مشابه دستگاه اصلی است و برروی آن نشانه Crimson Omen به چشم می‌خورد.

قیمت این کنسول ۴۵۰دلار می‌باشد که به همراه یک نسخه دیجیتالی از بازی Gears of War 4’s Ultimate Edition به قیمت ۱۰۰دلار ارائه خواهد شد.

این کنسول در تاریخ ۷ اُکتبر (۱۶ مهر ماه) انتشار خواهد یافت که چهار روز پیش از عرضه رسمی بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اُکتبر (۲۰ مهر ماه) می‌باشد. اگر به این باندل علاقه‌ای ندارید، کنسول‌های معمولی ایکس‌باکس‌وان‌اس در ماه اوت بفروش خواهند رسید.

کنترلر این بازی بصورت مجزا به قیمت ۷۵دلار بفروش خواهد رسید. در کنار کنترلر خونین رنگ این باندل، کنترلر دیگری نیز برای آن در نظر گرفته شده که در طراحی آن از ترکیب رنگ‌های آبی و خاکستری بهره گرفته شده و همچنین نشانه Phoenix Omen برروی آن به چشم می‌خورد.

فروش این دو کنترلر از تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور ماه) بصورت مجزا آغاز خواهد شد و امکان پیش خرید آنها در حال حاضر امکان‌پذیر است.

تصاویر این کنسول به همراه دو کنترلر گفته شده را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

GOW4-1 GOW4-2 GOW4-3
GOW4-4 GOW4-8 GOW4-9
GOW4-10 GOW4-11 GOW4-6
GOW4-12 GOW4-13 GOW4-14
GOW4-15 GOW4-16 GOW4-17
GOW4-18 GOW4-5 GOW4-7
GOW4-19

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار