اندروید 5.0 فقط برای سری محصولات سونی اکسپریا Z -آکا

آکاایران: بروز رسانی اندروید 5.0 فقط برای سری محصولات سونی اکسپریا Z ارائه می‌شود.

محصولات سونی اکسپریا Z

,محصولات سونی اکسپریا,[categoriy]

اندروید 5.0 فقط برای سری محصولات سونی اکسپریا Z -آکامحصولات سونی اکسپریا

آکاایران: اندروید 5.0 فقط برای سری محصولات سونی اکسپریا Z

به گزارش آکاایران: به روز رسانی اندروید 5.0 فقط برای سری محصولات سونی اکسپریا Z ارائه می‌شود

اختصاصیآکا ایران: 

کمپانی سونی سال گذشته گوشی‌های هوشمند "میان رده‌ی" متنوعی را معرفی کرد که اغلب آن‌ها به سیستم عامل اندروید 4.4 کیت کت تجهیز بودند، اما به نظر می‌رسد که سونی ارائه‌ی به روز رسانی اندروید 5.0 آب نبات چوبی را فقط برای سری محصولات سونی اکسپریا Z خود را در نظر گرفته و نسبت به بروز رسانی سایر محصولات میان رده‌ی خویش برنامه‌ریزی خاصی ندارد.

مسلما تمامی کاربران محصولات سونی به ویژه افرادی که سایر محصولات سونی اکسپریا میان رده‌ی این شرکت نظیر اکسپریا E1، اکسپریا E2، اکسپریا C3، اکسپریا M2، اکسپریا M2 Aqua، اکسپریا T3، اکسپریا T2 Ultra و ... استفاده می‌کنند، در انتظار ارائه‌ی به روز رسانی اندروید 5.0 آب نبات چوبی برای محصولات خویش هستند، اما اخبار جدید به دست آمده برای این دسته از کاربران نا امیدکننده خواهد بود.

سونی امروز در توییتر پستی رسمی را ارائه کرد که در آن این‌چنین نوشته شده بود: "با سلام و ضمن عذرخواهی، باید بگوییم که بروز رسانی اندروید 5.0 آب نبات چوبی تنها برای سری محصولات سونی اکسپریا Z ارائه می‌شود."

پیش از این و از ماه اکتبر سال 2014 میلادی، سونی تاکید خاصی بر روی ارائه‌ی به روز رسانی اندروید 5.0 برای سری محصولات سونی اکسپریا Z خود داشته و در رویداد MWC 2015 هم به این موضوع اشاره کرده است؛ بنابراین این‌طور که به نظر می‌رسد تنها کاربران سری محصولات اکسپریا Z سونی تجربه‌ی استفاده از قابلیت‌های سیستم عامل اندرود 5.0 آب نبات چوبی را در دستگاه‌های هوشمند خود خواهند داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار