Xبستن تبلیغات

زیبایی رنگ طوسی در دکوراسیون منزل -آکا

آکاایران: ایجاد فضای شادی در منزل با ترکیب رنگ زرد و طوسی

زیبایی رنگ طوسی در دکوراسیون منزل

,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy]

زیبایی رنگ طوسی در دکوراسیون منزل -آکاترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,معماری,دکوراسیون منزل,دکوراسیون

آکاایران: زیبایی رنگ طوسی در دکوراسیون منزل

به گزارش آکاایران: ایجاد فضای شادی در منزل با ترکیب رنگ زرد و طوسی

اختصاصیآکا ایران:  

در سال های دور رنگ طوسی نشانه افسردگی و غمزدگی بود و پوشیدن لباس های طوسی نیز به شما شخصیتی افسرده و جدی می داد. این رنگ خنثی کم کم جایگاه خود را تغییر داد و دیگر نشان دهنده یک رنگ غم انگیز و افسرده نمی باشد. امروزه این رنگ به رنگ مد و رنگ نشان دهنده خرد و فریبندگی تبدیل شده است . در ادامه نکاتی را برای انتخاب رنگ طوسی برای فضای داخلی منزل بیان خواهیم کرد ...

انتخاب رنگ طوسی متوسط

رنگ طوسی و زرد هماهنگی زیادی با هم دارند . خیلی از افراد در انتخاب رنگ زرد تردید دارند اما زمانی که رنگ زرد را در ترکیب با رنگ طوسی به کار می برند ، مشکل شان به کلی رفع می شود. با استفاده از رنگ طوسی متوسط و زرد روشن فضای شادی در منزل تان ایجاد می کنید.

,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy]

انتخاب رنگ طوسی نقره ای

انتخاب رنگ طوسی روشن مانند نقره در محیط هایی که نور کافی ندارند بسیار مناسب است و محیط منزل را روشن و تابان نشان می دهد . انتخاب رنگ طوسی در کنار رنگ سفید باعث می شود فضای منزل تان درخشان تر به نظر برسد و بدون هیچ حس منفی وقار و سنگینی خود را داشته باشد.

,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy]

انتخاب رنگ طوسی در ترکیب با رنگ بژ

رنگ طوسی برای فضای داخلی دفترکار انتخاب خوبی نیست اما وقتی با یک رنگ گرم ترکیب می شود ، بسیار مناسب می باشد . این درجات گرم رنگ طوسی تلفیقی از رنگ بژ و رنگ طوسی هستند . این رنگ بسیار زیبا و دلنشین است و هرگز در این فضا احساس افسردگی و کسالت نخواهید داشت .

,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy]

در ادامه تصاویر بیشتری را در این مورد ببینید .......

,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy] ,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy] ,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy] ,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy] ,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy] ,ترکیب رنگ,ترکیب رنگ زرد و طوسی,معماری داخلی,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار