واقعیت های عجیب درباره گربه ها -آکا

1395/04/25

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها آکاایران: آیا این واقعیت ها در مورد گربه ها را می دانستید؟

واقعیت های عجیب درباره گربه ها

,دنیای حیوانات,حیات وحش,گربه,[categoriy]

واقعیت های عجیب درباره گربه ها -آکادنیای حیوانات,حیات وحش,گربه,گربه ها,خصوصیات گربه

آکاایران: واقعیت های عجیب درباره گربه ها

به گزارش آکاایران: آیا این واقعیت ها در مورد گربه ها را می دانستید؟

اختصاصیآکا ایران: 

اکثر گربه های سفید که دارای چشمهای آبی هستند کر بدنیا می آیند. گربه سفیدی که یک چشمش آبی باشه و یکی سبز… گوشی که نزدیک چشم آبی رنگ است کر خواهد بود. قدرت دید گربه درشب ۶ برابر قدرت دید انسان است. گربه ها میتوانند به یکدیکر خون بدهند. گربه ها حافظه خوبی دارند. افرادی را که رفتاری دوستانه با آن ها داشته یا کسانی را که به آن ها حمله و اذیت کرده را به خاطر می آورند. در غذای گربه ها باید حتما”‌مقداری چربی وجود داشته باشد برای اینکه بدنشان خود بخود نمیتواند چربی بسازد. گربه می تواند کارهایی را یاد بگیرد از جمله: باز کردن در یا به صدا در آوردن زنگ خانه، برخی از گربه ها میتوانند شیر آب را باز کنند و پس از آزمایش حرارت آن با چنگال خویش آن را بنوشند اما گربه ها به نظر مغرور می رسند و اغلب از انجام بازی ها و شوخی های احمقانه خودداری می کنند. گربه ها از اینکه اسمشان را صدا کنید و با آنها صحبت کنید خیلی لذت میبرند. بر عکس باور های قبلی گربه ها رنگ را تشخیص میدهند. قرص های ضد درد انسان از جمله استامینوفن (تیلنول) برای گربه ها سمی میباشند. شکلات هم برای گربه ها سمی میباشد. سبیل ها و موهای اطراف گونه و چانه گربه مثل آنتن عمل میکنند و گربه به کمک آنها میتواند تنگی و گشادی یه محل را برای عبور کردن تخمین بزند. گربه ها ۱۶ ساعت در روز میخوابند. یعنی بیشتر از پستانداران دیگر. از نظر علمی ثابت شده که نوازش گربه فشار خون را پائین میاورد.

خواندنی ها و دیدنی ها -

 مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار