X بستن تبلیغات
5. Fixed

حالت آفلاین جدید بازی Star Wars Battlefront|جزئیات بسته دانلودی Death Star

حالت آفلاین جدید بازی Star Wars Battlefront|جزئیات بسته دانلودی Death Star

دایس (سازنده بازی) اعلام نمود که بازی Star Wars Battlefront در هفته آینده یک حالت آفلاین جدید دریافت خواهد نمود و همچنین توضیحاتی در مورد زمان در دسترس قرار گرفتن بسته گسترش دهنده Death Star این بازی ارائه کرد.

این حالت آفلاین Skirmish نام دارد و از تاریخ ۲۰ جولای (۳۰ تیر ماه) در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. براساس توضیحات دنیس برنوال (طراح ارشد بازی)، این حالت آفلاین به بازیکنان امکان اجرای بازی و مبارزه با ربات‌ها در یک مرحله را می‌دهد.

این حالت آفلاین دو انتخاب سخت را پیش روی بازیکنان قرار خواهد داد که برای هر دو حالت Walker Assault و Fighter Squadron در دسترس خواهد بود.
برنوال گفت:

موقعیت‌های مختلفی در فضای گسترده کهکشان وجود دارد، از سیاره یخ‌زده Hoth گرفته تا سیاره‌‌ای با سطح گدازی چون Sullust. ما امیدواریم که Skirmish برای بازیکنان راه جدیدی را برای لذت بردن از بازی Star Wars Battlefront نشان دهد.

دایس در فصل تابستان محتویات رایگان بیشتری برای این بازی ارائه خواهد کرد، محتویاتی شامل سلاح یا فرصت‌های دریافت پاداش‌های جدید.

بسته گسترش دهنده Death Star برای دارندگان سیزن پس در ماه سپتامبر در دسترس خواهد بود و نقشه‌ها و زمین‌های جدید، سلاح، کارت‌های Star و دو قهرمان جدید به این بازی اضافه خواهد کرد.

جزئیات بیشتر در مورد بسته گسترش دهنده Death Star در مراسمی در روز شنبه، ۱۶ جولای (۲۶ تیر ماه) اعلام خواهد شد.
بازی Star Wars Battlefront چهارده میلیون نسخه فروش داشته است که یکی از بهترین فروش‌ها در این سری بازی بوده است. نسخه بعدی این بازی توسط دایس و استودیوی مُتیو در دست ساخت است.
در کنار ادامه بازی Battlefront، عناوین دیگری از این سری بازی توسط استودیوهای داخلی و خارجی شرکت الکترونیک‌آرتز در دست ساخت هستند.
در ادامه لیست استودیوهایی که برروی عناوین مختلف Star Wars کار می‌کنند مشاهده خواهید کرد:

دایس: در حال همکاری با استودیوی مُتیو برروی ساخت نسخه جدید بازی Star Wars Battlefront که در سال ۲۰۱۷ ارائه خواهد شد. ریسپاون: یک بازی در سبک سوم شخص اکشن ادونچر که تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نشده است. ویسرال گیمز: یک بازی اکشن جدید که در سال ۲۰۱۸ ارائه خواهد شد. بایوور: در حال کار برروی Star Wars: The Old Republic کپیتال گیمز: در حال کار برروی Star Wars Galaxy of Heroes کریتریون: کمک در ساخت پروژه‌ای از Star Wars

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار