دغدغه این روزهای هواداران والیبال ورامین/ بدهی‌ها مشکل‌ساز شد

خبرگزاری مهر، گروه استان ها-محمدرضا حیدری: تیم داری یا عدم تیم داری تیم متین در فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور و تعیین تکلیف بدهی‌های این باشگاه به بازیکنان و کادر فنی خود، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مسائل و چالش‌های ورزشی شهرستان ورامین محسوب می‌شود.

بدون تردید تیم متین صالحین یکی از پرطرفدارترین تیم‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور بوده که دایره طرفداران و هواداران این تیم به شهرستان ورامین خلاصه نمی‌شود، بلکه می‌توان شوق هواداری نماینده دیار ۱۵ خرداد را در برخی استان‌های کشور جستجو کرد.

نبود اسپانسر مشخص برای متین صالحین دردسرساز شد

پر شدن ظرفیت سالن شهید گلعباسی ورامین در دیدارهای خانگی متین طی سال‌های اخیر و پشت درب ماندن صدها هوادار ورامینی، نشان‌دهنده علاقه مردم دیار ۱۵ خرداد به والیبال است.

پس از انصراف شرکت کارا سازه متین از تیم داری در ورامین، مسئولان شهرستان تصمیم گرفتند تا در فصل گذشته لیگ برتر باشگاه‌های کشور با عنوان تیم متین صالحین ورامین در مسابقات شرکت کنند.

عدم وجود اسپانسر مشخص برای تیم متین صالحین ورامین سبب شد تا سایه مشکلات مالی در فصل گذشته بر روی نماینده والیبال ورامین وجود داشته و باگذشت چندین ماه از پایان فصل والیبال، همچنان مسئولان باشگاه متین از پرداخت بدهی‌های تیم عاجز باشند.

ورود استانداری تهران به ماجرای بدهی‌های تیم متین

عدم پرداخت بدهی‌های باشگاه متین صالحین به بازیکنان و کادر فنی خود در فصل گذشته لیگ برتر تا جایی پیش رفت که حتی برخی شایعات از عدم تیم داری متین در فصل آینده لیگ برتر حکایت داشت.

نگرانی هواداران متین طی ماه‌های اخیر سبب شده تا پای استانداری تهران نیز به موضوع بدهی‌های نماینده والیبال ورامین باز شود و استاندار تهران در جریان سفر خود به ورامین در حلقه هواداران متین گیر کند.

استاندار تهران در خردادماه سال جاری پس از دیدار با هواداران متین ورامین، قول داد تا پیگیر مشکلات مالی نماینده والیبال دیار ۱۵ خرداد باشد و بر اساس آخرین اخبار، سید حسین هاشمی دستور پرداخت یک میلیارد تومان کمک برای پرداخت بدهی‌های باشگاه‌ متین را صادر کرده است.

سؤالی که ذهن هواداران ورامینی را به خود مشغول ساخته است

به گفته مسئولان باشگاه متین، یک میلیارد تومان مساعدت استانداری تهران در حال طی کردن روند اداری خود است و هنوز مبلغی به باشگاه پرداخت‌نشده است.

سؤال مهمی که هم‌اکنون ذهن هواداران و علاقه‌مندان به والیبال را در ورامین به خود مشغول ساخته، تیم داری یا عدم تیم داری متین در فصل آینده لیگ برتر والیبال است.

ابتدا باید بدهی‌های باشگاه‌های متین در فصل گذشته مشخص شود

مجید بذرافشان رییس اداره ورزش و جوانان ورامین و مدیرعامل باشگاه متین صالحین در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با چندین اسپانسر برای ادامه تیم داری متین صالحین در فصل آینده لیگ برتر والیبال رایزنی شده است.

وی افزود: مشکلی که در اینجا وجود دارد، بدهی‌های فصل گذشته باشگاه متین صالحین ورامین است و اسپانسرها اعلام کرده‌اند که تعهدی نسبت به بدهی‌های فصل گذشته ندارند.

امیدواریم زمینه حضور متین در فصل آینده لیگ برتر والیبال فراهم شود

بذرافشان ادامه داد: امیدواریم با همدلی و کمک مسئولان شهرستانی و استانی، بدهی‌های باشگاه‌های متین صالحین در فصل گذشته لیگ برتر والیبال پرداخت‌شده تا زمینه حضور این تیم در فصل آینده لیگ برتر فراهم شود.

رییس اداره ورزش و جوانان ورامین متذکر شد: فرصت زیادی تا فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور نمانده و تیم‌های مختلف در حال تکمیل بازیکنان و کادر فنی خود هستند و باید هر چه سریع‌تر برای حضور متین در لیگ، تمهیدات لازم را اندیشید.

ادامه فعالیت متین نیازمند همدلی مسئولان است

احسن الله شیرکوند رییس هیئت والیبال شهرستان ورامین و از بازیکنان مطرح تیم متین صالحین در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: حضور تیم متین در لیگ برتر والیبال، ظرفیت‌های بالای ورزشی و فرهنگی را در اختیار شهرستان قرار می‌دهد.

وی افزود: ادامه فعالیت متین در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور نیازمند همدلی و همکاری مسئولان مختلف شهرستانی است و باید همه در این زمینه به میدان بیایند.

شیرکوند با تأکید بر این نکته که باید وضعیت بدهی های تیم متین صالحین مشخص شود، یادآور شد: بدهی های باشگاه متین صالحین ورامین مشکلی است که هم اکنون وجود دارد و تلاش داریم تا از ظرفیت شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در این زمینه استفاده کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جلساتی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین بیان داشت: جلساتی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در این زمینه برگزار شده و امیدواریم هر چه زودتر وضعیت تیم متین مشخص شود.

جلسه بررسی مشکلات تیم متین در شهرداری ورامین

در این میان خبرها از حضور مجدد موسسه ورزشی متین در ورامین حکایت دارد که این امر موجب خوشحالی و مسرت والیبال دوستان ورامینی شده است.

متین قهرمانی در لیگ برتر باشگاه های کشور و جام باشگاه های آسیا و حضور در جام باشگاه های جهان را با حمایت مالی شرکت کارا سازه متین به دست آورده و درصورت پرداخت بدهی های فصل گذشته متین و فراهم شدن شرائط، می توان شاهد حضور مجدد نماینده والیبال دیار ۱۵ خرداد در لیگ برتر والیبال بود.

موسسه ورزشی متین قصد تیم داری در لیگ برتر والیبال را دارد

علیرضا فداکار مدیرعامل موسسه ورزشی متین نیز در این زمینه اظهار داشت: مسئولیت بدهی های باشگاه متین صالحین ورامین بر عهده موسسه ورزشی متین و شرکت کاراسازه نیست و به همین خاطر باید برای پرداخت بدهی های این تیم فکری کرد.

وی افزود: موسسه ورزشی متین در فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، قصد تیم داری دارد و در این زمینه عزم خود را جزم کرده است.

فداکار با اشاره به آمادگی موسسه ورزشی متین برای حضور مجدد در شهرستان ورامین ادامه داد: باید ابتدا وضعیت بدهی های تیم متین صالحین مشخص شود و برای تیم داری موسسه ورزشی متین در فصل آینده لیگ برتر، مذاکراتی را با مسئولان شهرستانی انجام داده ایم.

مدیر عامل موسسه ورزشی متین متذکر شد: امیدواریم با پرداخت بدهی های باشگاه متین صالحین ورامین در فصل گذشته لیگ برتر، زمینه حضور نماینده والیبال ورامین در فصل آینده لیگ برتر والیبال فراهم شود.

به هر ترتیب امروز هواداران ورامینی منتظر تصمیم مسئولان شهرستان هستند و باید از همه ظرفیت های ممکن برای حفظ نماینده والیبال ورامین در لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور استفاده کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار