مشکلات مالی مهم ترین معضل واحدهای صنعتی است

حسن میرزایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: شهرستان ورامین از ظرفیت و پتانسیل بالایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی برخوردار است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین افزود: تلاش داریم تا در سال جاری با حمایت هر چه بیشتر از فعالان تولیدی و اقتصادی، زمینه رشد و توسعه شهرستان را بیش از پیش فراهم کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان ورامین ادامه داد: جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به منظور کمک به تولیدکنندگان و فعالان صنعتی در ورامین برگزار می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای ارائه تسهیلات به فعالان صنعتی و تولیدی گفت: مشکلات مالی مهم ترین معضل واحدهای صنعتی ورامین است.

میرزایی یادآور شد:با تلاش های سازمان صنعت، معدن و تجارت و هماهنگی های به عمل آمده، به بانک‌ها ابلاغ شده که همکاری لازم را با فعالان تولیدی و صنعتی داشته باشند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت ورامین تأکید کرد: با تلاش های صورت گرفته، تسهیلات ویژه برای واحدهای تولیدی کوچک و متوسط تا سقف ۱۰۰ نفر اشتغال در نظر گرفته شده است که امیدواریم قدم موثری برای حل مشکلات باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار