جدیدترین تصاویر گوشی LG G4 -آکا

آکاایران: جدیدترین تصاویر گوشی LG G4 فاش شد.

جدیدترین تصاویر گوشی LG G4 فاش شد.

به گزارش آکاایران: همانطور که می‌دانید ال جی هنوز به طور رسمی از پرچمدار جدید و سال 2015 خود که احتمالا با نام اختصاصی LG G4 معرفی می‌شود، رونمایی نکرده است. اما اخبار و اطلاعات غیر رسمی مرتبط با این گوشی هوشمند از چند روز پیش بخشی اعظمی از مقالات رسانه‌های خبری گوناگون را شامل شده‌اند.

,جدیدترین تصاویر گوشی LG G4,گوشی هوشمند ال جی,گوشی هوشمند,[categoriy]

جدیدترین تصاویر گوشی LG G4 -آکاجدیدترین تصاویر گوشی LG G4,گوشی هوشمند ال جی,گوشی هوشمند

آکاایران: جدیدترین تصاویر گوشی LG G4

جدیدترین تصاویر گوشی LG G4

اختصاصیآکا ایران: 

جدیدترین تصاویر مربوط به این گوشی هوشمند امروز از سوی منابع خبری گوناگون ارائه شدند که می‌توانید آن‌ها رادر طول مقاله مشاهده کنید. تصاویر به دست آمده حاکی از آن است که طراجی پرچمدار جدید ال جی تا حد زیادی شبیه به پرچمدار کنونی این شرکت یعنی گوشی هوشمند LG G3 خواهد بود. بدنه‌ای نسبتا منحنی شکل، سنسور دوربین سلفی قدرتمند و نور فلش LED دوگانه از ویژگی‌های محسوسی است که در تصاویر ضمیمه شده قادر به مشاهده‌ی آن‌ها هستیم.

,جدیدترین تصاویر گوشی LG G4,گوشی هوشمند ال جی,گوشی هوشمند,[categoriy]

جدیدترین تصاویر گوشی LG G4

به نظر می‌رسد که ال جی از سنسور دوربین بزرگ‌تر به عنوان دوربین اصلی پرچمدار جدید خود استفاده خواهد کرد و دکمه‌ی "پاور" و شاتر دوربین هم همچنان در بخش پشتی بدنه‌ی محصول قرار خواهند گرفت.

,جدیدترین تصاویر گوشی LG G4,گوشی هوشمند ال جی,گوشی هوشمند,[categoriy]

جدیدترین تصاویر گوشی LG G4

اطلاعات پیشین به دست آمده در رابطه با گوشی هوشمند LG G4 حاکی از آن بوده که این محصول به سیستم روی یک چیپ اسنپدراگون 810 کوالکام مجهز خواهد شد. همچنین گفته شده که سنسور دوربین اصلی آن سنسوری 16 مگاپیکسلی خواهد بود. در هر حال باید منتظر اخبار بعدی و رسمی‌تر مرتبط با این موضوع باشیم. مطمئنا در آینده‌ی نه چندان دور شاهد رونمایی رسمی ال جی از گوشی هوشمند جدیدش خواهیم بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار