خانه ای با معماری و دکوراسیون چوبی -آکا

آکاایران: خانه تمام چوبی در نیوزیلند 

خانه ای با معماری و دکوراسیون چوبی

,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy]

خانه ای با معماری و دکوراسیون چوبی -آکادکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,معماری,معماری مدرن

آکاایران: خانه ای با معماری و دکوراسیون چوبی

به گزارش آکاایران: خانه تمام چوبی در نیوزیلند 

اختصاصیآکا ایران: 

خانه ای با طراحی بیرونی و دکوراسیون داخلی چوبی در نیوزیلند واقع شده است که تمام فضای داخلی خانه مدرن و چوبی است. این خانه دو طبقه است و بر روی اسکلت قبلی خود ساخته شده است تا با هدف بازیافت و کاهش آسیب به محیط زیست در حفظ منابع صرفه جویی شود.

,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy]

این خانه با مناظر جذاب و طبیعی در اطراف احاطه شده است و حس آرامش و خوبی را به ساکنان خود القا می کند. در تمام قسمت های این خانه از چوب  استفاده شده است. چیدمان افقی و عمودی تیرک های چوب سرو ، روکش فلزی و گچ و سقف هایی نزدیک به هم ساختار این خانه را تشکیل می دهد و این سبک ساختمانی فضایی مدرن را به همراه آسایش و آرامش برای ساکنان خود به ارمغان آورده است.

,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy]

این خانه چندین اتاق خواب، سالن نشیمن، پلان باز و چند سالن دارد و در میان خانه های بلند و کوتاه اطراف در شهر اوکلند نیوزیلند واقع شده است. 

,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy]

اتاق خواب ها در طبقه بالا واقع شده اند و نمایی رو به بیرون دارند. طبقه همکف از یک قسمت اتاق نشیمن تشکیل شده است که برای گپ و گفت اعضای خانواده است و آشپزخانه نیز با کابینت های چوبی و یخچال در طبقه همکف قرار دارد.

,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy] ,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy] ,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy] ,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy] ,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy] ,دکوراسیون,خانه چوبی,دکوراسیون چوبی,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار