در این استخر عجیب لباسهایتان خیس نمی شود + تصویر -آکا

آکاایران: ساخت استخری عجیب در ژاپن

در این استخر عجیب لباسهایتان خیس نمی شود + تصویر

,لئوناردو ارلیخ,دیدنی های جهان,استخر عجیب ژاپن,[categoriy]

در این استخر عجیب لباسهایتان خیس نمی شود + تصویر -آکالئوناردو ارلیخ,دیدنی های جهان,استخر عجیب ژاپن,معماری مدرن

آکاایران: در این استخر عجیب لباسهایتان خیس نمی شود + تصویر

به گزارش آکاایران: ساخت استخری عجیب در ژاپن

اختصاصیآکا ایران:  

وقتی از بالا به این استخر عجیب نگاه می کنید همانند دیگر استخرها است که با آبی درخشان و تمیز پر شده است، اما در اشتباه هستید. بازدیدکنندگان این استخر در مقابل تصویری سورئال قرار می گیرند؛ زیرا افرادی را می بینند که با لباس در حال قدم زدن هستند و یا ایستاده اند و به اطرافشان نگاه می کنند!

,لئوناردو ارلیخ,دیدنی های جهان,استخر عجیب ژاپن,[categoriy]

عجیب تر از آن اینکه زیر آب به راحتی نفس می کشند، اما وقتی بازدید کنندگان به بخش زیرین گالری می روند تمام ابهامات برایشان روشن می شود، زیرا با استخری خالی از آب رو به رو می شوند. اینجاست که به دنیای هنر مدرن وارد می شوید. این استخر عجیب و بسیار زیبا توسط لئوناردو ارلیخ از بوئنس آیرس در سال 2004 ساخته شد و سازه ای برای سرگرمی و تجربه ی دلنشین بازدید کنندگان می باشد. گودالی با دیوارهای آبی رنگ که با شیشه های شفاف پوشانده شده است. روی شیشه شفاف لایه ی نازکی از آب به میزان 4 تا 5 اینچ پر شده که تاثیر عمیق و واقعی به آن داده است. در این استخر زیبا و البته عجیب حتی لباسهایتان مرطوب هم نمی شود.

,لئوناردو ارلیخ,دیدنی های جهان,استخر عجیب ژاپن,[categoriy] ,لئوناردو ارلیخ,دیدنی های جهان,استخر عجیب ژاپن,[categoriy] ,لئوناردو ارلیخ,دیدنی های جهان,استخر عجیب ژاپن,[categoriy] ,لئوناردو ارلیخ,دیدنی های جهان,استخر عجیب ژاپن,[categoriy] ,لئوناردو ارلیخ,دیدنی های جهان,استخر عجیب ژاپن,[categoriy] ,لئوناردو ارلیخ,دیدنی های جهان,استخر عجیب ژاپن,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار