رافائل کاتالا: این رفتارها نشانه همدردی و حمایت از مسی نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو کابینه دولت اسپانیا از راه اندازی کمپین های حمایتی از لیونل مسی به شدت انتقاد کرد و گفت این کارها اصلاً نشانه همدردی و حمایت از مسی نیست.  

به گزارش سایت نود، رافائل کاتالا، وزیر دادگستری دولت اسپانیا، از کمپین های تشکیل شده در شبکه های اجتماعی در جهت حمایت از لیونل مسی به شدت انتقاد کرد.

پس از اعلام نظر قطعی دادگاه اسپانیا مبنی بر تقلب مالیاتی لیونل مسی و تعیین مجازات 21 ماه حبس برای این بازیکن، هواداران باشگاه بارسلونا که اغلب اهل کاتالان هستند، هشتگ همه ما لیونل مسی هستیم (#WeAreAllLionelMessi) را در شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی بارگذاری کرده اند.

در چند روز گذشته انتقادات گسترده ای نسبت به این کمپین شده و رافائل کاتالا هم آخرین چهره سیاسی و از اعضای دولتی است که اعتراض شدید خود نسبت به این مسئله را اعلام کرد.

وزیر دادگستری کشور اسپانیا انتقاداتی را هم نسبت به مسئولین بارسا بر زبان آورد و آنها را متهم کرد که با این اقدامات قصد دارند تخلف صورت گرفته توسط لیونل مسی را کم اهمیت جلوه داده و دادگاه را تحت فشار بگذارند تا محکومیت سبک تری برای این ملی پوش آرژانتینی در نظر بگیرد.

رافائل کاتالا در پایان گفت: من نه مسی هستم و نه تخلف مالیاتی مرتکب شده ام؛ بنابراین نمی توانم احساس او را کاملاً درک کنم. به نظرم، اکثر مردم کاتالان و هواداران واقعی و منطقی بارسلونا هم با چنین رفتارهایی مخالف باشند.

 

2081

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار