خانه ای با دکوراسیون و معماری مدرن -آکا

آکاایران: خانه ای با دکوراسیون فوق العاده زیبا و معماری مدرن

خانه ای با دکوراسیون و معماری مدرن

,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy]

خانه ای با دکوراسیون و معماری مدرن -آکامعماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,معماری داخلی

آکاایران: خانه ای با دکوراسیون و معماری مدرن

به گزارش آکاایران: خانه ای با دکوراسیون فوق العاده زیبا و معماری مدرن

اختصاصیآکا ایران: 

این خانه با معماری و دکوراسیون مدرن، منزل خانوادگی خانواده ای در شهر بوداپست است. این ساختمان با ساختار نا متقارن نما و سطح صاف و صیقلی، سطح شیب دار پشت بام فضایی مدرن و امروزی دارد.

,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy]

این خانه با دکوراسیون زیبا و همه امکانات، محیطی زیبا و راحت را برای این خانواده ایجاد کرده است. در طراحی دکوراسیون طبقه اول از رنگ های خاکستری با طیف های زیبا، رنگ بژ، گچ سفید و چند تناژ غالب گرم تر استفاده شده است. تناسب رنگ غلیظ و گاهی ملایم، به عناصر اصلی و ممتاز بنا ظرافت خاصی داده است. در این ساختمان تمام اشکال، رنگ ها و مصالح به صورت شگفت انگیز و زیبایی با هم ادغام شده است.

,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy]

در طراحی این خانه از رنگ های شفاف و روشن استفاده شده است. هرچه از طبقه همکف و زیر زمین بالاتر می آییم، تناژ رنگ روشن تر می شود. سایه های تیره کف انبار، سطوح بلوطی زمخت، متمایل به سبز باعث شده است که دیوارها با جلوه روشن تری به نظر برسد.

,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy] ,معماری مدرن,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار