X بستن تبلیغات
5. Fixed

ترفندهای سه سوته زمانی که مهمان سر زده می آید -آکا

آکاایران: آماده کردن منزل برای پذیرایی از مهمان سرزده

ترفندهای سه سوته زمانی که مهمان سر زده می آید

,اسرار خانه داری,پذیرایی از مهمان,مهمان ناخوانده,[categoriy]

ترفندهای سه سوته زمانی که مهمان سر زده می آید -آکااسرار خانه داری,پذیرایی از مهمان,مهمان ناخوانده,مهمان سر زده

آکاایران: ترفندهای سه سوته زمانی که مهمان سر زده می آید

به گزارش آکاایران: آماده کردن منزل برای پذیرایی از مهمان سرزده

اختصاصیآکا ایران:  

گاهی پیش می آید که برایتان مهمان سرزده می آید و خانه تان بهم ریخته است، در این صورت برای آماده کردن خانه برای پذیرایی از مهمان فرصت کمی خواهید داشت و با 4 روش زیر می توانید به سرعت خانه تان را مرتب کنید. فرض کنید کمتر از 5 دقیقه فاصله دارید و تا لحظات قبل در عالم خودتان بوده اید اما اکنون اضطراب تمام وجودتان را فراگرفته است. در این زمان آمادگی نداشتید که بعد از جواب دادن به تلفن متوجه شوید مهمانی در راه منزل شماست و تنها 5 دقیقه فرصت دارید تا منزل تان را مرتب کنید .

خانه ای که چند روز مرتب نشده و شما با نگاهی که به اطراف تان می اندازید ، استرس تان بیشتر خواهد شد و حالا خانه ی نامرتب را باید در عرض چند دقیقه مرتب کنید . با بالشت های وسط پذیرایی ، آشپزخانه بهم ریخته ، میز ناهارخوری شلوغ و ... روبه رو شده اید و فرصت تان در حال تمام شدن است و نمی دانید چه کار کنید . در این جا چند پیشنهاد زیر را اجرایی کنید تا به بهترین صورت خانه تان را آماده پذیرایی از مهمان کنید ..

اول از همه برای پذیرایی از مهمان خونسردی تان را حفظ کنید

در اولین قدم باید خونسردی تان را حفظ کنید و به این فکر کنید که چگونه می توانید تمام حواس مهمان را معطوف به زیبایی های منزل کنید و نقاط نامرتب را از دید او پنهان کنید .

به درب ورودی منزل تان توجه کنید

در ابتدا مهمان شما و پذیرایی منزل تان را نمی بیند بلکه درب ورودی منزل را می بیند . اول از همه به سمت درب ورودی بروید و تمام کفش و دمپایی های اضافه را در جاکفشی بگذارید . اگر فرصت ندارید تمام کفش ها و دمپایی ها را در پلاستیک بریزید و در گوشه ای از خانه تان مخفی کنید .

به محل نشستن مهمان توجه داشته باشید

باید تمام وسایل اضافی و نامرتبی ها را از محل نشستن مهمان پاک سازی کنید. برای این منظور به یک سبد یا پلاستیک بزرگ نیاز دارید تا منزل تان را همانند قبل سرو سامان دهید.

برای پذیرایی از مهمان از نظافت سرویس بهداشتی غافل نشوید

سری به دستشویی منزل تان بزنید ، شاید مهمان یک بار برای شستن دست و صورتش به سرویس بهداشتی برود. ابتدا آینه را با دستمال پاک کنید و حوله را از قسمتی که تمیزتر است قرار دهید تا سرویس بهداشتی تان تمیز به نظر برسد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار